Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Lietuvių dvikova Italijos čempionate baigėsi trileriu, kurį laimėjo Sasario „Banco di Sardegna“ (2-1) su Eimantu Bendžiumi.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Lietuvio ekipa namuose 96:93 (17:26, 18:17, 24:21, 24:19, 13:10) palaužė Emilijos Redžo „UnaHotels“ (2-1) komandą su Osvaldu Olisevičiumi.

Likus 20 sekundžių „UnaHotels“ turėjo 2 taškų deficitą (81:83), tačiau Andrea Cinciarini dvitaškiu išlygino rezultatą (83:83) bei pasiuntė komandas į pratęsimą.

Per pridėtą laiką dominavo Bendžiaus klubas ir iškovojo sunkią pergalę.

Naudingiausiai savo klube rungtyniavęs Bendžius per 34 minutes surinko 17 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, klaidą bei 23 naudingumo balus.

Kitoje barikadų pusėje buvęs Olisevičius per 23 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

„Banco di Sardegna“: Anthony Clemmonsas 22 (4/10 trit.), Eimantas Bendžius 17, Jasonas Burnellas ir Tyusas Battle'as po 14, Davidas Loganas 13 (3/8 trit.).

„UnaHotels“: Mikaelas Hopkinsas 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Bryantas Crawfordas 16, Arturs Srautins 14, Osvaldas Olisevičius 11.