Nuotr.: Bill Streicher-USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. Bill Streicher-USA TODAY Sports-Scanpix

Kevinas Durantas ir Jamesas Hardenas kartu pelnė 44 taškus, tačiau to Bruklino „Nets“ pergalei draugiškose rungtynėse neužteko.

Steve'o Nasho auklėtiniai išvykoje 104:115 (25:37, 24:31, 24:32, 31:15) nusileido Filadelfijos „76ers“ krepšininkams.

Mačo baigtį Filadelfijos ekipa išsprendė per tris kėlinius ir po 36 minučių turėjo 27 taškų pranašumą (100:73).

Durantas per 26 minutes surinko 23 taškus (7/10 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), 7 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 3 klaidas.

Hardenas per 28 minutes pridėjo 21 tašką (5/7 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 5 klaidas.

Visgi galingai rungtyniavusias „Nets“ žvaigždes nustelbė žibėjęs Furkanas Korkmazas. Filadelfijos klubo turkas per 33 minutes pelnė 27 taškus (7/9 dvit., 4/10 trit., 1/1 baud.), 3 atkovotus bei 1 perimtą, kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus ir klaidą.

Vos 8 minutes žaidęs Joelis Embiidas laiką išnaudojo produktyviai. Aukštaūgis surinko 14 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), 1 atkovotą kamuolį ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Bruklino klubas šiose rungtynėse vertėsi be Kyrie Irvingo. Tuo metu „76ers“ negalėjo padėti Benas Simmonsas ir Tobiasas Harrisas.

„76ers“: Furkanas Korkmazas 27 (4/10 trit.), Isaiahas Joe 20, Andre Drummondas 16 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Joelis Embiidas 14.

„Nets“: Kevinas Durantas 23 (7 atk. kam.), Jamesas Hardenas 21, Jevonas Carteris 16, Camas Thomasas 10.