Nuotr.: Paola Visone/PACIFIC PRES/SIPA-Scanpix
Nuotr. Paola Visone/PACIFIC PRES/SIPA-Scanpix

Milano „Armani Exchange“ (3-0) ekipa nesusidūrė su dideliais sunkumais ir įsirašė trečiąją pergalę Eurolygoje.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Ettore Messinos auklėtiniai namuose 83:72 (26:15, 26:15, 11:19, 20:23) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (1-2) komandą.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Konstantinos Mitoglou, kuris surinko 16 taškų (2/3 dvit., 4/6 trit.), 6 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 20 naudingumo balų.

Milano komanda pergalę užtikrinusią persvarą susikrovė pirmoje rungtynių pusėje. Abu kėlinius „Armani Exchange“ krepšininkai laimėjo rezultatu 26:15 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 22 taškų pranašumą (52:30).

Tel Avivo krepšininkams pavyko sumažinti pranašumą, tačiau to kovoje dėl pergalės neužteko ir Milano komanda laimėjo rezultatu 83:72.

„Maccabi“ ekipoje išsiskyrė Derrickas Williamas. Puolėjas pelnė 19 taškų (3/5 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir surinko 17 naudingumo balų.

„Armani Exchange“: Devonas Hallas 17 (3/8 trit.), Konstantinos Mitoglou 16 (4/6 trit., 6 atk. kam., 2 blok.), Malcolmas Delaney 10 (5/7 baud., 4 rez. perd.), Shavonas Shieldsas (4 rez. perd.), Sergio Rodriguezas (1/6 trit., 6 rez. perd.) po 9, Nicolo Melli 8 (3/7 dvit.).

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 19 (4/5 trit.), Jamesas Nunnally 16 (4/5 dvit., 1/6 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas 13 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Matthiasas Lessortas 10 (5/6 dvit.), Scottie Wilbekinas 8 (2/7 trit., 4 rez. perd.).