Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Sunkią pergalę Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) varžybose iškovojo Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (3-0) ekipa.

Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose B grupės mače 75:68 (9:13, 26:25, 19:14, 21:16) palaužė Alytaus „Dzūkijos“ (1-2) krepšininkus.

Šiose rungtynėse uteniškiams dėl rankos traumos negalėjo padėti Patrickas Milleris ir nugarą susižeidęs Gintautas Matulis.

Tris ketvirčius abi komandos žengė koja kojon, o iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms po Dylano Frye tritaškio dzūkai turėjo minimalų deficitą (66:67).

Netrukus Martynas Gecevičius atsakė tolimu šūviu (70:66), Frye prasižengė puolime, Tomas Lekūnas pataikė dvitaškį ir likus minutei šeimininkai įgijo 6 taškų pranašumą (72:66).

Kitoje atakoje Frye atsakė dvitaškiu (68:72), Lekūnas pataikė vieną baudą (73:68), tačiau atkovojo kamuolį puolime, pelnė dar du taškus ir likus 40 sekundžių padidino uteniškių pranašumą iki 7 taškų (75:68).

Per likusį laiką dzūkai neišsigelbėjo bei triumfavo šeimininkai.

Trenerių komentarai:

Utenos komandai Lekūnas per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/3 dvit., 0/4 trit., 8/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Alytaus ekipos gretose naudingiausiai žaidė Mindaugas Lukauskis, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 9 taškai (0/2 dvit., 3/6 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 13 naudingumo balų.

„Juventus“: Tomas Lekūnas 14 (8/9 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Mindaugas Kupšas 13 (5/5 dvit.), Martynas Gecevičius 11 (3/6 trit.), Jaylinas Airingtonas (3/10 dvit.) ir Rokas Gustys (6 atk. kam.) po 9, Vytautas Šulskis 7 (5/6 baud.).

„Dzūkija“: Joshus Newkirkas (4/8 dvit., 1/6 trit.) ir Dylanas Frye (3/6 trit., 5 atk. kam.) po 13, Justas Furmanavičius 12 (5/6 dvit.), Mindaugas Lukauskis 9 (3/6 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Vaidas Čepukaitis 7 (5/6 baud.).