Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Domantas Sabonis buvo nesustabdomas, o jo vedama Indianos „Pacers“ (2-1) NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo antrąją pergalę. „Pacers“ namie 109:107 (28:22, 24:35, 32:33, 25:17) įveikė Memfio „Grizzlies“ (3-2), kurioje iki praėjusio sezono pabaigos žaidė Jonas Valančiūnas.

Gimimo vieta: Portlandas, JAV

Sabonis per 32 minutes pelnė 24 taškus (9/15 dvit., 1/4 trit., 3/4 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, dukart prasižengė ir keturis sykius suklydo.

Lietuvio +/- rodiklis buvo +8. Geresnį rodiklį užfiksavo tik šių metų 13-asis NBA naujokų biržos šaukimas Chrisas Duarte – +9.

Per trejas draugiškas rungtynes Sabonis vidutiniškai pelno po 14,7 taško, atkovoja po 10,3 kamuolio ir atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus.

Sabonio pasirodymas:

Duarte pagal rezultatyvumą nusileido tik Saboniui. Iš Dominykos kilęs 24-erių 198 cm ūgio atletas per 36 minutes pelnė 21 tašką (8/15 dvit., 1/3 trit., 2/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei keturis sykius rezultatyviai asistavo komandos draugams.

20 taškų pridėjo Jeremy Lambas (6/7 dvit., 0/5 trit., 8/8 baudų).

„Pacers“ vertėsi be Malcolmo Brogdono, Justino Holiday, T.J. Warreno ir Cariso LeVerto. „Grizzlies“ nepadėjo ryškiausia ekipos žvaigždė Ja Morantas.

„Grizzlies“ komandai 30 taškų pelnė 25-erių 193 cm ūgio Samas Merrillas (8/13 trit.). Jis praėjusį sezoną Milvokio „Bucks“ klube vidutiniškai rinko po 3 taškus.

„Pacers“: Domantas Sabonis 24 (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Chrisas Duarte 21 (8/15 dvit.), Jeremy Lambas 20 (6/7 dvit.), Mylesas Turneris 13 (3 blk.).

„Grizzlies“: Samas Merrillas 30 (8/13 trit.), Ziaire'as Williamsas 19 (2/3 trit.), Johnas Koncharas 16 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).