Nuotr.: Alfonso Canavacciuolo/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Alfonso Canavacciuolo/Euroleague Basketball via Getty Images

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (4-0) Eurolygoje per dvigubą savaitę išgyveno dar vieną pratęsimą.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Brandonas Daviesas buvo nesustabdomas, o Katalonijos klubas svečiuose 85:81 (12:22, 19:13, 25:19, 19:21, 10:6) palaužė „Monaco“ (2-2) krepšininkus, kuriuos palaikė sausakimša arena – beveik 4 tūkst. aistruolių.

Nugalėtojams Daviesas per 33,5 min. pelnė 27 taškus (10/15 dvit., 1/2 trit., 4/5 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 38 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Donatas Motiejūnas per 15 minučių įmetė 6 taškus (3/5 dvit., 0.1 trit.), pridėjo 3 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 bloką, dvi klaidas ir 5 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose Rokas Jokubaitis žaidė 14 minučių ir įmetė 2 taškus (1/4 dvit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 2 kamuolius bei surinko 5 naudingumo balus.

Davieso dėjimas:

Pratęsime Nikola Mirotičius įmetė dvitaškį, Nickas Calathes pridėjo tritaškį ir „Barca“ atitrūko per 5 taškus (80:75). Likus pusantros minutės „Monaco“ po Mike'o Jameso baudų metimų sumažino deficitą iki 1 taško (81:82), bet Cory Higginsas pataikė tris baudas ir įtvirtino katalonų pergalę.

Likus 38 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Nikola Mirotičius prasižengė prieš Willą Thomasą, kuris sumetė abi baudas ir „Monaco“ pirmavo 72:71. Daviesas prametė dvitaškį, o „Barcai“ likus 20 sekundžių teko prasižengti. Mike'as Jamesas sumetė abi baudas ir šeimininkai įgijo 3 taškų pranašumą (74:71).

Gražus Jameso perdavimas:

„Barcai“ užteko vos 3 sekundžių ir Daviesas sumažino deficitą iki 1 taško (73:74).

Likus 12 sek. Westermannas pataikė tik vieną baudą (75:73). Cory Higginso metimas buvo blokuotas, bet Daviesas pataisė metimą ir išlygino rezultatą (75:75), o komandos turėjo žaisti pratęsimą.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 16 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Willas Thomasas 15 (9 atk. kam., 28 naud. bal.), Leo Westermannas 10, Donta Hallas 8 (8 atk. kam.).

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 27 (10/15 dvit., 10 atk. kam., 38 naud. bal.), Nikola Mirotičius 14 (7/9 dvit.), Nickas Calathes (11 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Nicolas Laprovittola po 12.