Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Pirmąją pergalę 7bet-NKL“ iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ komanda (1-3), kuri išvykoje 88:85 (13:23, 25:18, 28:22, 22:22) įveikė Palangos „Kuršių“ krepšininkus. (2-2).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Nugalėtojus į pergalę vedė Dovydas Butka, kuris pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 3/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos priekyje 1 tašku buvo Palangos ekipa (78:77). Po Butkos metimo rezultatas tapo lygus, tačiau Herkus Kumpys smeigė tritaškį ir „Kuršiai“ vėl išsiveržė į priekį (83:80). Vis tik tada baudos metimą pataikė Dominykas Butka, 4 taškus iš eilės pelnė Butka ir prasidėjus paskutinei rungtynių minutei priekyje buvo jaunieji žalgiriečiai (85:83).

Kitoje aikštelės pusėje Karolis Sapiega dar kartą išlygino rezultatą, tačiau tuomet taškus pelnė Liutauras Lelevičius (87:85), Derekas Hanesas nepataikė, o „Žalgirio-2“ pergalę įtvirtino Butkos baudos metimas.

Palangos komandoje rezultatyviausiai žaidė Derekas Hanesas, kuris pelnė 25 taškus (5/11 dvit., 3/10 trit., 6/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 25 (5/11 dvit., 3/10 trit., 6/8 baud., 4 rez. perd.), Herkus Kumpys 22 (5/9 trit.), Ernestas Jaškus 15 (4/5 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd.), Tadas Kararinas 8 (4/6 dvit., 6 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 15 (4/6 dvit., 2/6 trit.), Titas Sargiūnas 14 (4/8 trit.), Dovydas Butka 13 (5/8 dvit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Dominykas Butka 11 (5 atk. kam.), Motiejus Krivas 10 (4/7 dvit.), Nedas Montvila , Kajus Kublickas (4/5 dvit.) po 9.