Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Sunkią pergalę per pratęsimą VTB Vieningoje lygoje iškovojo Kazanės UNIKS (3-0) krepšininkai.

GM: 4

Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai išvykoje 83:80 (15:13, 13:21, 21:19, 20:16, 14:11) įveikė Krasnojarsko „Enisey“ (1-1) ekipą.

Nugalėtojus į pergalę vedė rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Mario Hezonja. Kroatas pelnė 28 taškus (8/11 dvit., 1/9 trit., 9/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms UNIKS krepšininkai atsilikinėjo 8 taškų skirtumu (61:69). Tuomet 4 taškus iš eilės pelnė Lorenzo Brownas, Hezonja bei Johnas Brownas pridėjo po dvitaškį ir rezultatas tapo lygus (69:69).

Paskutinėje ketvirtojo kėlinio atakoje kamuolį turėję „Enisey“ krepšininkai suklydo, o pergalę išplėšti galėjęs Hezonjos tritaškis buvo netikslus, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jame ekipos keitėsi tiksliais metimais. Lemtingą metimą likus 7 sekundėms iki pratęsimo pabaigos atliko Brownas. Gynėjas smeigė tritaškį ir išvedė Kazanės komandą į priekį (81:78). Kitoje atakoje baudas realizavo Corey Ware'as, tačiau tuo pačiu atsakė Hezonja, taip įtvirtindamas komandos pergalę rezultatu 83:80.

„Enisey“: Corey Ware'as (6/8 dvit., 7/8 baud.) ir Darralas Willisas (8/12 dvit., 3/4 baud., 9 atk. kam) po 19, Rionas Brownas 14, Sergėjus Balašovas 8.

UNIKS: Mario Hezonja 28 (8/11 dvit., 1/9 trit., 9/10 baud., 8 atk. kam., 27 naud. bal.), Lorenzo Brownas 21 (5/7 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), Johnas Brownas ir Dmitrijus Uzinskis po 12.