Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Po penkių pralaimėjimų iš eilės, lietuviškoji Bilbao „Surne“ (1-5) ekipa su Regimantu Miniotu ir Gyčiu Masiuliu iškovojo pirmąją pergalę ACB lygoje.

Alexo Mumbru auklėtiniai namuose 85:80 (23:23, 15:14, 17:24, 30:19) palaužė Fuenlabrados „Urbas“ (1-5) krepšininkus.

Likus minutei iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus – 76:76, tačiau Andrew Goudelockas smeigė tritaškį (79:76), svečiai atsakė baudų metimais (78:79) ir apsigynę turėjo progą persverti rezultatą, tačiau suklydo ir pergalę baudų metimais įtvirtino Goudelockas bei Rafa Luzas (83:78).

Miniotas per 11,5 minutės taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, sykį prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Tuo metu Masiulis per 28 minutes surinko 7 taškus (2/4 dvit., 1/5 trit.), 5 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, klaidą, bloką ir 6 naudingumo balus.

Iškovoję pergalę Bilbao krepšininkai pakilo iš ACB lygos turnyrinės lentelės dugno, aplenkdami Urbas“ (1-5) ir Sevilijos „Real Betis“ (1-4) ekipas.

„Surne“: Valentinas Bigote 18, Angelasas Delgado 16 (11 atk. kam.), Lude Hakansonas ir Andrew Goudelockas po 12.

„Urbas“: Dušanas Rističius 15, Kyle'as Alexanderis 14 (9 atk. kam.), Christianas Eyenga 10.