Nuotr.: D.Repečka/BasketNews
Nuotr. D.Repečka/BasketNews

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-5) pasiekė pirmąją sezono pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.

Manto Šerniaus kariauna po permainingos kovos Prienuose 87:79 (19:18, 21:21, 21:28, 26:12) palaužė vietos „Labas GAS“ (0-5) pasipriešinimą.

Galingą spurtą svečiai surengė ir pirmajame kėlinyje, kuomet „Pieno žvaigždės“ į šeimininkų startą 11:0 atsakė atkarpa 16:2 (16:13) ir nuo to laiko aikštėje vyko kova taškas į tašką.

Pasvaliečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje dar turėjo 6 taškų deficitą (65:71), tačiau Arno Beručkos ir Marqueso Towneso vedami spurtavo 18:0 ir perlaužė rungtynes – 83:71.

Lemiamą ketvirtį Aukštaitijos klubas laimėjo 26:12.

Karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“ sužaidęs Beručka per 34 minutes pelnė 24 taškus (4/5 dvit., 5/10 trit., 1/3 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Prienų komandai Juwanas Durhamas per 28 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 27 naudingumo balus.

„Labas GAS“: Ignas Sargiūnas 18 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Giedrius Stankevičius 17 (3/8 trit., 4 kld.), Rapolas Ivanauskas 16 (6/10 dvit., 5 atk. kam.), Juwanas Durhamas 15 (6/9 dvit., 9 atk. kam., 3 per. kam., 5 blok., 27 naud.), Isiahas Umipigas 7 (5 rez. perd., 4 kld.).

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 24 (4/5 dvit., 5/10 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Marquesas Townesas (5/9 dvit., 9 rez. perd.) ir Žygimantas Skučas (2/7 dvit., 2/3 trit., 5 rez. perd.) po 13, Kristaps Gluditis 12 (3/6 trit.), Simas Jarumbauskas 9 (9 atk. kam.).