Netikėtą antausį Izraelio pirmenybėse gavo Tel Avivo „Maccabi“ (1-1) ekipa.

Vieta lygoje: 10
Geriausias pasiekimas: 17
Blogiausias pasiekimas: 9
Daugiausia pataiko: Scottie Wilbekin

Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai išvykoje 83:87 (26:17, 21:26, 20:22, 16:22) nusileido Galilėjaus „Galil Gilboa Hapoel“ (1-1) krepšininkams.

Likus 2,5 minutės „Maccabi“ turėjo 4 taškų deficitą (79:83), tačiau Jake'as Cohenas ir Angelo Caloiaro pelnė po dvitaškį ir likus minutei išlygino rezultatą (83:83).

Visgi tuomet svečių taikiklis užstrigo, „Maccabi“ nebesugebėjo suregzti rezultatyvios atakos, o „Galil Gilboa Hapoel“ atsakė 4 taškais paeiliui ir triumfavo (87:83).

Rezultatyviausiai Tel Avivo ekipos gretose rungtyniavo Romanas Sorkinas, kuris surinko 16 taškų (6/12 dvit., 0/2 baud.), 6 atkovotus bei 1 prarastą kamuolį, 2 blokus ir 19 naudingumo balų.

Pralaimėtame mače „Maccabi“ vertėsi be Scottie Wilbekino.

„Galil Gilboa Hapoel“: Sacha Killeya Jonesas 18 (14 atk. kam.), Ronnie Harrellas (6 atk. kam.) ir Michaelas Briskeris po 15.

„Maccabi“: Romanas Sorkinas 16 (6 atk. kam.), Keenanas Evansas 13, Jalenas Reynoldsas 12 (6 atk. kam.), Jamesas Nunally 9.