Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Italijos pirmenybėse triuškinantį pralaimėjimą patyrė Martyno Echodo atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ (1-3) ekipa.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Lietuvio klubas išvykoje 68:93 (10:20, 15:26, 20:27, 23:20) neprilygo Eurolygoje rungtyniaujančią Milano „Armani Exchange“ (4-0) krepšininkams.

Echodas per 8 minutes taškų nepelnė (0/2 dvit.), 2 kartus prasižengė, išprovokavo dvi pražangas ir rungtynes baigė su -3 naudingumo balais.

Milano klube rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų surinkęs Konstantinos Mitoglou (6/6 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud., 6 atk. kam.).

Po 14 taškų pridėjo Malcolmas Delaney ir Shavonas Shieldsas.

Tuo metu Italijoje pralaimėjimą patyrė Arno Veličkos atstovaujama Neapolio „GeVi“ (1-3) ekipa.

Lietuvio klubas svečiuose 88:98 (21:26, 18:15, 20:29, 29:28) nusileido Brešos „Germani“ (1-3) krepšininkams.

Velička per 21 minutę pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Pergalės iškovoti Italijoje nepavyko ir Pauliaus Soroko atstovaujamai Varezės „Openjobmetis“ (1-3) ekipai.

Lietuvio komanda svečiuose 78:94 (18:29, 15:14, 20:29, 25:22) turėjo pripažinti Kremonos „Vanoli“ (2-2) pranašumą.

Sorokas per 15 minučių surinko 6 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 11 naudingumo balų.