Nuotr.: BasketNews/D.Repečka
Nuotr. BasketNews/D.Repečka

VTB Vieningoje lygoje Mariaus Grigonio atstovaujama Maskvos CSKA komanda (4-0) susitiko su lietuviškąja Permės „Parma“ (1-1) ekipa.

Daugiausia pataiko: Tornike Shengelia

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai 82:60 (25:16, 12:11, 19:10, 26:23) įveikė Kazio Maksvyčio kariauną.

Nugalėtojus į pergalę vedė Iffe Lundbergas. Danas pelnė 16 taškų (4/8 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Sužaidus 7 minutes pirmajame kėlinyje po Ado Juškevičiaus tritaškio Permės komanda dar buvo priekyje, tačiau tuomet taškus pelnė Lundbergas, Nikita Kurbanovas bei Danielis Hackettas ir CSKA susikrovė 9 taškų persvarą (25:16).

Antrajame ketvirtyje Maskvos krepšininkų pranašumas jau buvo pasiekęs 14 taškų (32:18), bet prieš ilgąją pertrauką Permės ekipai pavyko kiek sumažinti deficitą (27:37).

Trečiajame kėlinyje CSKA krepšininkai apsukų nemažino ir Hacketto bei Willo Clyburno pastangomis padidino pranašumą iki 19 taškų (56:37). Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas ir CSKA komanda įsirašė ketvirtąją pergalę.

Permės ekipai Juškevičius per 20 minučių pelnė 8 taškus (2/7 trit., 2/2 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Eigirdas Žukauskas surinko 8 taškus (1/4 dvit., 2/4 dvit.), 5 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 9 naudingumo balus.

Maskvos ekipoje debiutavęs Kennethas Fariedas per 11 minučių taškų nepelnė, atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko -1 naudingumo balą.

CSKA gretose dėl nugaros skausmų vis dar nežaidė Grigonis.

„Parma“: Mareks Mejeris 10 (5/7 dvit.), Arciomas Parachouskis 9 (9 atk. kam., 17 naud. bal.), Adas Juškevičius (2/7 trit., 2/2 baud.), Eigirdas Žukauskas (1/4 dvit., 2/4 dvit.) ir Aleksandras Platunovas po 8.

CSKA: Iffe Lundbergas 16 (4/8 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), Danielis Hackettas 14 (3/7 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), Joelis Bolomboy (6 atk. kam., 17 naud. bal.) ir Willas Clyburnas po 10, Nikita Kurbanovas 8.