Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Jonavos „CBet“ (4-1) ekipa.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 88:76 (23:20, 26:22, 20:13, 19:21) įveikė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (1-3) komandą.

„CBet“ į pergalę vedė Manu Lecomte. Gynėjas pelnė 18 taškų (6/13 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynes solidžiau pradėjo svečiai iš Kėdainių, kurie po Domanto Vilio tritaškio bei Abramo Cankos dvitaškio įpusėjus kėliniui turėjo 7 taškų pranašumą (15:8).

Vis tik tuomet po tritaškį smeigė Evaldas Šaulys ir Lachlanas Andersonas, taškus su pražanga pridėjo Lecomte ir išlygino rezultatą (17:17). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė jonaviečiai, kurie po Justino Ramanausko taškų susikūrė 3 taškų persvarą (23:20).

Antrajame kėlinyje dominavo puolimas, komandos keitėsi taikliais metimais. Paskutinėje Jonavos ekipos atakoje šiame ketvirtyje dar vieną dvitaškį su pražanga pelnė Lecomte ir leido į ilgąją pertrauką „CBet“ komandai išeiti turint 7 taškų pranašumą (49:42).

Antrąją rungtynių pusę kur kas užtikrinčiau pradėjo Jonavos ekipa. Tritaškį pataikė Lecomte, taškus pridėjo Edvinas Šeškus ir Kėdainių ekipos deficitas jau siekė 12 taškų (42:54). Sustoti neketinę šeimininkai prieš lemiamą kėlinį turėjo 14 taškų pranašumą (69:55).

Ketvirtajame kėlinyje Kėdainių komandos pastangos sumažinti deficitą buvo nesėkmingos ir ketvirtąją pergalę iš eilės šventė „CBet“ krepšininkai.

„CBet“: Manu Lecomte 18 (6/13 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), Lachlanas Andersonas 13 (1/2 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), Evaldas Šaulys 12 (2/2 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.), Vitalijus Kozys 11 (9 atk. kam.), Justinas Ramanauskas 9.

„Nevėžis-Optibet“: Paulius Murauskas (4/5 dvit., 4/10 baud., 7 atk. kam.), Danielius Lavrinovičius (4/5 dvit., 1/1 trit., 1/3 baud.) ir Marius Valinskas (3/8 trit.) po 12, Rihards Kuksiks ir Amaras Sylla (7 atk. kam.) po 10.

Trenerių komentarai:

„BasketNews.lt podkastas“:

Atrinkti (0) Visi (2)
Visai nieko kolkas Jonava žaidžia, gražiai kamuolys vaikšto :)
2021-10-19
-3
Super
Va ka reiskia treneris su savo paprasta sistema ir schemom. Truputis grieztumo, truputis laisves, ideja zaidimo perteikta ir kontrole rungtyniu metu. Seskus nera auksciausio lygio treneris gal, bet bent isspaudzia maksimuma is vidutiniu zaideju, o jei dar pataiko su legionu, tai laikykis lkl. Geras kainos ir kokybes santykis.