Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Tomas Dimša surinko galingą dvigubą dublį, o jo vedama Trevizo „NutriBullet“ (2-0) iškovojo antrąją pergalę FIBA Čempionų lygoje.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Trevizo klubas išvykoje 92:77 (23:18, 27:18, 15:24, 27:17) susitvarkė su Atėnų AEK (0-2).

Dimša aikštėje praleido 34 minutes ir per jas pelnė 16 taškų (2/3 dvit., 3/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 27 naudingumo balus. Po dviejų kėlinių lietuvis jau buvo atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis Čempionų lygoje užfiksavo tiek rezultatyvių perdavimų, tiek naudingumo balų asmeninius rekordus.

Svečiai Atėnuose dominavo nuo pirmųjų minučių ir nors ketvirtojo kėlinio viduryje AEK buvo priartėjusi iki 4 taškų (68:72), Italijos klubas nesupanikavo ir užtikrintai užbaigė mačą.

Trevizo ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Henry Simsas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 31 taškas (14/18 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 44 naudingumo balai.

AEK Quino Colomas per 35 minutes pelnė 17 taškų (1/2 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

AEK: Ianas Hummeris 22 (7/12 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 4 kld.), Stevanas Jelovacas 18 (6/10 dvit.), Quino Colomas 17 (4/8 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Juanas Vaulet 9 (4/8 dvit., 5 rez. perd.).

„NutriBullet“: Henry Simsas 31 (14/18 dvit., 13 atk. kam., 4 per. kam., 4 blok., 5 kld., 44 naud.), Giordano Bortolani 17 (3/4 trit.), Tomas Dimša 16 (3/8 trit., 7 atk. kam., 11 rez. perd., 27 naud.), DeWayne'as Russelas 14 (4/6 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.), Nicola Akele 7.