Nuotr.: Partizan NIS Belgrade
Nuotr. Partizan NIS Belgrade

Željko Obradovičius su trenksmu prisistatė Europos taurėje. Serbo vadovaujamas Belgrado „Partizan“ (1-0) tiesiog sprogo puolime ir išvykoje 106:97 (28:24, 33:16, 27:26, 18:31) įveikė Hamburgo „Towers“ (0-1).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Visus reikalus „Partizan“ sutvarkė per pirmuosius du kėlinius, kuomet įmetė 61 tašką ir įgijo 21 taško persvarą – 61:40.

Vokiečiams tik rungtynių pabaigoje pavyko išvengti sutriuškinimo.

Belgrado ekipos gretose išsiskyrė Kevinas Punteris, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 26 taškai (8/8 dvit., 1/8 trit., 7/7 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 10 išprovokuotų pražangų ir 38 naudingumo balai.

Hamburgo komandai Calebas Homesley per 26 minutes pelnė 21 tašką (2/4 dvit., 4/10 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Towers“: Calebas Homesley 21 (4/10 trit., 5/5 baud., 7 rez. perd.), Jaylonas Brownas 18 (3/8 trit.), Zachary Brownas 15 (3/7 trit., 6 atk. kam.), Maikas Kotsaras 14 (7/10 dvit.), Sethas Hinrichsas 10 (5/6 dvit., 3 per. kam.), Lukas Meisneris 7 (1/5 trit.).

„Partizan“: Kevinas Punteris 26 (8/8 dvit., 1/8 trit., 7/7 baud., 6 atk. kam., 38 naud.), Dallasas Moore'as 17 (5/6 trit.), Alenas Smailagičius (4/5 dvit., 5/6 baud., 9 atk. kam., 6 kld.), Yamas Madaras (3/4 trit., 5 rez. perd., 5 kld.) po 13, Nemanja Dangubičius 10 (2/3 trit.), Zachas LeDay 8 (2/4 trit.).