Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Antrąją pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyre (KMT) iškovojo Alytaus „Dzūkijos“ (2-2) komanda.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 111:101 (23:18, 25:18, 25:20, 21:38, 17:7) įveikė „Šiaulių-7bet“ (1-3) komandą.

Nugalėtojus į pergalę vedė Joshua Newkirkas, kuris pelnė 22 taškus (7/8 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Alytaus „Dzūkijos“ komanda puikiai pradėjo rungtynes ir po truputį vis didino savo persvarą, kuri po trečiojo kėlinio siekė 17 taškų (73:56). Atrodė, kad Alytaus ekipa švęs lengvą pergalę, tačiau „Šiaulių-7bet“ krepšininkai kilo į lemiamą šturmą.

Isaiah Armwoodas smeigė tritaškį, Eimantas Stankevičius pridėjo 5 taškus iš eilės ir po dar vieno šiauliečių tritaškio deficitas sumažėjo iki 4 taškų (78:82).

Dylano Frye tempiami alytiškiai vėl padidino savo pranašumą iki 8 taškų (89:81), tačiau tuomet taškus pelnė Jonathanas Elmore'as ir Donatas Sabeckis, Nemanja Bezbradica smeigė tritaškį ir likus 1 minutei Šiaulių ekipos deficitas buvo tik 3 taškai (89:92). Kitoje aikštelėje 1 baudos metimą realizavo Frye, dviem baudos metimais atsakė Elmore'as ir Alytaus ekipos pranašumas ištirpo iki 2 taškų (93:91).

Kitoje atakoje Martynas Zigmantavičius suklydo, o už tai alytiškius nubaudė Bezbradica, kurio tritaškis išvedė Šiaulių komandą į priekį (94:93). Newkirkas realizavo tik 1 baudos metimą (94:94) ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Iki pratęsimo pabaigos likus 2 minutėms Alytaus ekipa po Justo Furmanavičiaus taškų įgijo 7 taškų pranašumą (105:98). Į tai tritaškiu atsakė Paulius Danusevičius, tačiau kitoje atakoje baudos metimus sėkmingai realizavo Newkirkas. Likę šiauliečių bandymai sumažinti deficitą buvo nesėkmingi ir „Dzūkijos“ krepšininkai šventė pergalę.

Šiaulių komandai Eimantas Stankevičius pelnė 25 taškus (4/8 dvit., 4/8 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Šiauliai-7bet“: Eimantas Stankevičius 25 (4/8 dvit., 4/8 trit., 5/6 baud., 3 per. kam.), Jon Elmore 16 (3/7 dvit., 10/13 baud., 10 rez. perd.), Donatas Sabeckis 14 (5/7 baud., 6 rez. perd.), Giedrius Staniulis 13 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Nemanja Bezbradica 11 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Isaiah Armwoodas (2/2 trit., 7 atk. kam.), Paulius Danusevičius (2/5 trit., 2 blok.) po 8.

„Dzūkija“: Dylanas Frye 24 (4/8 dvit., 5/8 trit.), Josh Newkirkas 22 (7/8 dvit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 31 naud.), Mindaugas Lukauskis 20 (3/5 trit., 5/5 baud.), Justas Furmanavičius 18 (4/6 dvit., 1/5 trit., 7/7 baud.), Martynas Pocevičius 7.