Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Ignas Brazdeikis sulaukė didelio pasitikėjimo iš trenerio Jamahlo Mosley, tačiau jo atstovaujama Orlando „Magic“ (0-1) neturėjo vilčių San Antonijuje.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Vietos „Spurs“ (1-0) savo aikštėje 123:97 (32:28, 29:21, 33:22, 29:26) nepasigailėjo Brazdeikio klubo.

Brazdeikis aikštėje išbuvo 19 minučių ir per jas pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvio +/- rodiklis buvo antras blogiausias komandoje – -30.

„Spurs“ dar iki pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą (61:49), o prieš paskutinį ketvirtį nugalėtojas didelių abejonių nebekėlė – 94:71.

„Spurs“ ilgametis vairininkas Greggas Popovichius dalyvavo 25-osiose NBA sezono atidarymo rungtynėse ir laimėjo 23-iąsias.

San Antonijaus komandai Jakobas Poeltlas per 29 minutes pelnė 12 taškų (6/8 dvit.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

NBA debiutavęs buvęs žalgirietis Jockas Landale'as per 4 minutes spėjo pasižymėti tašku (0/1 dvit., 1/2 baud.), atkovotu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu ir blokuotu metimu.

Orlando ekipos gretose išsiskyrė Mo Bamba, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 18 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 4 blokai.

„Spurs“: Devinas Vassellis 19 (5/8 dvit., 3/4 trit., 5 rez. perd.), Lonnie Walkeris 17 (3/8 dvit., 3/9 trit., 6 atk. kam.), Derrickas White'as 16 (3/7 dvit., 3/4 trit., 4 rez. perd.), Keldonas Johnsonas (6/11 dvit.), Dejounte Murray (6/13 dvit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam.) po 15, Dougas McDermottas (2/3 trit.), Jakobas Poeltlas (6/8 dvit., 13 atk. kam., 7 rez. perd.) po 12, Keita Batesas-Diopas 7.

„Magic“: Mo Bamba 18 (3/4 trit., 4 rez. perd., 4 blok.), Terrence'as Rossas 15 (4/9 dvit.), Wendellas Carteris 13 (4/9 dvit., 8 atk. kam.), Franzas Wagneris 12 (6/7 dvit., 2 blok.), Jalenas Suggsas (2/8 dvit., 1/6 trit.), Cole'as Anthony (1/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 10, Moritzas Wagneris 7 (6 atk. kam.).