Nuotr.: Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images

Itin nerezultatyviose rungtynėse pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo pirmenybių čempionė Stambulo „Anadolu Efes“ (1-4).

Rezultatyvūs perdavimai 1

Ergino Atamano kariauna mačo pabaigoje prapliupo tritaškiais ir 71:68 (18:22, 14:15, 15:14, 24:17) įveikė Kazanės UNIKS (1-4), kurios gretose debiutavo O.J. Mayo.

Aštuonerius metus NBA žaidęs Mayo per 10 minučių taškų nepelnė (0/3 trit.), perėmė vieną kamuolį, bet po sykį prasižengė, gavo bloką ir suklydo. Amerikietis surinko -5 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“ gretose debiutavo Elijah Bryantas. Gynėjas per 32 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/6 trit., 2/4 baudų).

Stambulo klubas vertėsi be smulkias traumas besigydančio Vasilije Micičiaus.

Stambulo komandai Adrienas Moermanas per 23 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Kazanės ekipos gretose išsiskyrė Lorenzo Brownas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 16 taškų (5/8 dvit., 2/5 trit.), 5 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui UNIKS turėjo 6 taškų persvarą (53:47), bet Stambulo komandos naujokas Elijah Bryantas smeigė tritaškį, o „Anadolu Efes“ spurtavo 9:0 ir atitrūko per tris taškus (56:53).

Petruševo dėjimas:

Įpusėjus kėliniui tritaškius smeigė Rodrigue'as Beaubois ir Adrienas Moermanas, Elijah Bryantas pelnė dvyliktąjį savo tašką, o „Anadolu Efes“ įgijo 6 taškų pranašumą (64:58).

UNIKS priartėjo iki 4 taškų, bet „Anadolu Efes“ tolimoji artilerija ir toliau šaudė taikliai – tritaškiu pasižymėjo Moermanas (67:60).

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois ir Elijah Bryantas po 14, Tiboras Pleissas 12 (6 atk. kam.) po 12, Adrienas Moermanas 10 (9 atk. kam., 21 naud. bal.).

UNIKS: Lorenzo Brownas (5 atk. kam.) ir Isaiah Canaanas po 16, Mario Hezonja 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Tonye Jekiri 8.