Nuotr.: Seffi Magriso/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Seffi Magriso/Euroleague Basketball via Getty Images

Atėnų „Panathinaikos“ (1-4) ketvirtame kėlinyje panaikino beveik visą 20 taškų deficitą, tačiau lemiamomis sekundėmis po dramatiškos kovos suklupo Eurolygoje.

Dimitrio Prifčio auklėtiniai išvykoje 73:77 (13:19, 10:14, 17:22, 33:22) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (3-2) krepšininkams.

Likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos „Pao“ atsiliko 20 taškų (44:64), tačiau surengė įspūdingą renesansą ir po Ioannio Papapetrou tolimo šūvio likus 29 sekundėms kvėpavo varžovams į nugaras (71:74).

Pražanga sustabdytas Scottie Wilbekinas įmetė tik vieną baudą (75:71), o Darylas Maconas atsakė dvitaškiu (73:75).

Pražangų taktiką panaudoję svečiai tikėjosi, jog Wilbekino ranka sudrebės, tačiau amerikietis, likus 7 sekundėms, realizavo abi baudas ir įtvirtino „Maccabi“ pergalę (77:73).

Į pergalę žydus vedė Jamesas Nunnally, surinkęs 18 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 7/7 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 25 naudingumo balus.

„Panathinaikos“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė 17 taškų pelnęs Maconas, 15 pridėjo Papapetrou.

Atėnų ekipoje debiutavęs Yogi Ferrellas per 10,5 minutės pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, sykį suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 18, Scottie Wilbekinas 16 (7 atk.kam., 4 rez. perd.), Derrickas Williamsas 11, Romanas Sorkinas 9, Keenanas Evansas 7, Jalenas Reynoldsas 6 (9 atk. kam. 4 rez. perd.).

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 17, Ioannis Papapetrou 15, Okaro White’as 14 (4/6 trit.), Nemanja Nedovičius 13, Georgios Papagiannis 6 (12 atk. kam.).