Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Jonas Valančiūnas atsitiesė po nesėkmingo pasirodymo praėjusiose rungtynėse, tačiau lietuvio indėlio neužteko pirmajai Naujojo Orleano „Pelicans“ (0-2) pergalei.

Rezultatyvūs perdavimai 10

Willie Greeno vadovaujamas klubas išvykoje 112:128 (17:28, 30:37, 28:27, 37:36) nusileido Čikagos „Bulls“ (2-0) krepšininkams.

Valančiūnas per 33 minutes įmetė 18 taškų, realizuodamas 8 iš 11 dvitaškių ir 2 iš 2 baudų, taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame 2021-2022 m. sezono mače su Filadelfijos „76ers“ uteniškis iš žaidimo pataikė vos 3 metimus iš 19 ir surinko 9 taškus.

Lonzo Ballas dvikovoje prieš buvusią komandą surinko pirmąjį trigubą dublį atstovaujant „Bulls“. Gynėjas per 35 minutes įmetė 17 taškų (3/3 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Apskritai karjeroje jam tai buvo aštuntasis trigubas dublis.

Zachas LaVine'as nugalėtojams pelnė 32 taškus (5/10 dvit., 6/9 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 6 kartus suklydo.

Valančiūnio tiesioginio varžovo „Bulls“ startiniame penkete Nikola Vučevičiaus sąskaitoje – 10 taškų (3/7 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), 5 rezultatyvūs perdavimai, po 4 atkovotus ir perimtus kamuolius bei 4 klaidos.

Čikagos komanda dviženklį pranašumą susikrovė dar devintą rungtynių minutę, kai po Trey Browno taiklaus tolimo metimo buvo priekyje 21:11. Po pirmosios mačo dalies „Bulls“ pirmavo 65:47.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 32 (5/10 dvit., 6/9 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld., 29 naud.), DeMaras DeRozanas 26 (9/18 dvit., 8/9 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Lonzo Ballas 17 (3/8 trit., 10 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam., 34 naud.), Nikola Vučevičius (3/7 dvit., 5 rez. perd., 4 per. kam., 2 blok., 4 kld.), Javonte Greenas (4/5 dvit., 2 blok.) po 10, Alexas Caruso 9 (4/7 dvit.), Patrickas Williamsas (2/2 trit.), Alize'as Johnsonas (8 atk. kam.) po 8.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (8/17 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 25 naud.), Devonte Grahamas 21 (6/11 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 18 (8/11 dvit., 8 atk. kam., 25 naud.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 15 (3/6 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam., 2 blk.), Jaxsonas Hayesas 9, Kira Lewisas 7.