Pirmąjį pralaimėjimą Turkijos lygoje patyrė Stambulo „Fenerbahče“ (4-1).

Vieta lygoje: 2
Geriausias pasiekimas: 26
Blogiausias pasiekimas: 18
Daugiausia pataiko: Jan Vesely

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai išvykoje 73:84 (21:23, 15:21, 18:16, 22:21) nusileido Bursos „Frutti Extra“ (2-3) komandai.

Stambulo komandos neišgelbėjo solidus Nando De Colo žaidimas. Gynėjas pelnė 18 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 8/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Rungtynių kontrolę Stambulo komanda prarado antrajame kėlinyje. Jam prasidėjus „Fenerbahče“ krepšininkai atsilikinėjo 3 taškais (23:26), tačiau tuomet Bursos ekipa spurtavo 14:0 ir įgijo 17 taškų persvarą (40:23). Kėlinio pabaigoje Stambulo krepšininkai kiek sušvelnino atsilikimą, o po Nando De Colo taškų į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 8 taškų deficitą (36:44).

Trečiojo kėlinio pabaigoje Stambulo ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 2 taškų (52:54), tačiau tada 10:0 atsakė Bursos krepšininkai vėl padidindami savo pranašumą iki 12 taškų (64:52). Per likusį laiko „Fenerbahče“ krepšininkams varžovų pasivyti nepavyko.

„Frutti Extra“: Allerikas Freemanas 21 (4/7 dvit., 3/6 trit.), Andrew Andrewsas 20 (3/3 dvit., 3/3 trit., 5/6 baud.), Onuralpas Bitimas 13, Turenas Metinas 10.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 18 (2/4 dvit., 2/3 trit., 8/8 baud., 6 rez. perd.), Šehmusas Hazeras (3/6 dvit.) ir Devinas Bookeris (5/6 dvit.) po 12, Achille Polonara 11, Ahmetas Duverioglu 8.