Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį, o jo vedama Indianos „Pacers“ (1-2) iškovojo pirmąją šiame NBA sezone.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Ricko Carlisle'o auklėtiniai namie per pratęsimą 102:91 (28:24, 28:22, 8:17, 22:23, 16:5) įveikė Majamio „Heat“ ekipą (1-1).

Naudingiausiai „Pacers“ komandoje žaidęs Sabonis per 42 minutes pelnė 17 taškų (8/14 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po tris sykius prasižengė ir suklydo.

Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Malcolmas Brogdonas pelnė taškus su pražanga, taikliais tritaškiais apsikeitė Tyleris Herro bei Oshae Brissettas ir „Pacers“ išsiveržė į priekį (85:83).

Kitoje atakoje tas pats Brissetas stojo prie baudų metimų linijos mesti trijų metimų, tačiau iš jų tik vienas pasiekė tikslą (86:83), kitoje aikštelės pusėje Herro smeigė tritaškį išlygindamas rezultatą (86:86). Pergalę išplėšti galėjęs Chriso Duarte dvitaškis buvo netaiklus ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jį kur kas geriau pradėjo „Pacers“ krepšininkai. Brogdonas pelnė du taškus, Duarte realizavo 3 baudos metimus, dvitaškį pridėjo Sabonis ir Indianos klubas susikūrė 9 taškų pranašumą (97:88). Į tai tritaškiu atsakė „Heat“ komanda, tačiau pražangomis stabdyti „Pacers“ žaidėjai neklydo ir įsirašė pirmąją pergalę šiame sezone.

Pirmąją pergalę vadovaujant „Pacers“ komandai iškovojęs Carlisle'as akcentavo komandos gynybą.

„Pagrindinis dalykas buvo gynybą, šiandien gynėmės kur kas geriau, nei per pirmas dvejas rungtynes. Tada mes tiesiog keisdavomės metimais. Taip žaidžiant bet kas tau gali įkąsti“, – po rungtynių teigė strategas.

Treneriu pritarė ir 18 taškų surinkęs Brogdonas.

„Pagaliau žaidėme „Pacers“ krepšinį. Nekalbu apie pramestus metimus, kalbu apie gynybinį krepšinį, kuris leido mums iškovoti pergalę“, – sakė gynėjas.

Indianos komandoje rezultatyviausiai žaidė Duarte. Gynėjas pelnė 19 taškų (4/14 dvit., 2/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Majamio ekipos gretose išsiskyrė Herro, kuris surinko 30 taškų (9/16 dvit., 3/12 trit., 3/3 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių.

„Pacers“: Chrisas Duarte 19 (4/14 dvit., 2/7 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas (5/12 dvit., 0/7 trit., 8/8 baud., 14 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 4 klaid.) ir Oshae Brissettas (4/5 dvit., 3/6 trit., 9 atk. kam.) po 18, Domantas Sabonis 17 (8/14 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Jeremy Lambas 12 (4/5 trit.), Justinas Holiday 7 (1/5 trit., 5 atk. kam.).

„Heat“: Tyleris Herro 30 (9/16 dvit., 3/12 trit., 10 atk. kam.), Jimmy Butleris 19 (6/19 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 4 klaid.), Bamas Adebayo 17 (6/15 dvit., 5/6 baud., 16 atk. kam., 5 klaid.), Duncanas Robinsonas 14 (4/9 trit., 5 atk. kam.).