Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Klivlando „Cavaliers“ (1-2) iškovojo pirmąją pergalę šiame NBA sezone. J.B. Bickerstaffo auklėtiniai namuose 101:95 (24:27, 28:28, 31:17, 18:23) įveikė Atlantos „Hawks“ (1-1).

Klivlando ekipoje išsiskyrė Ricky Rubio. Ispanas pelnė 23 taškus (6/8 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Prasidėjus trečiajam kėliniu „Hawks“ krepšininkai dar turėjo 3 taškų pranašumą (55:52), tačiau tuomet šeimininkai šovė į priekį. Lauri Markkaneno, Collino Sextono ir Evano Mobley pastangomis „Cavaliers“ krepšininkai susikrovė 12 taškų pranašumą (67:55).

Ketvirtajame kėlinyje Atlantos ekipa sugebėjo sumažinti deficitą iki 3 taškų (86:89), bet tada taškus pelnė Markkanenas, Rubio pridėjo 6 taškus iš eilės ir likus žaisti 2 minutes „Cavaliers“ įgijo 9 taškų pranašumą (99:90).

Per likusį laiką „Hawks“ krepšininkai bandė sumažinti deficitą, tačiau visas jų viltis sudaužė taiklios Markkaneno baudos.

Puikias rungtynes sužaidė 3-asis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Mobley. 20-metis nugalėtojams pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 2/0 trit., 3/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 4 metimus.

„Hawks“ komandai Trae Youngas surinko 24 taškus (7/16 dvit., 1/6 trit., 7/7 baud.), 1 atkovotą kamuolį ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“: Ricky Rubio 23 (6/8 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Evanas Mobley 17 (7/10 dvit., 11 atk. kam., 4 blok.), Collinas Sextonas (5/12 dvit., 5 rez. perd.), Lauri Markkanenas (2/9 dvit., 1/6 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 2 blok.), Kevinas Love'as (5/6 baud., 6 atk. kam.) po 12, Jarrettas Allenas 11 (5/9 dvit., 14 atk. kam.), Isaacas Okoro 9.

„Hawks“: Trae Youngas 24 (7/16 dvit., 1/6 trit., 7/7 baud., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Cameronas Reddishas 19 (4/9 dvit., 3/5 trit., 6 atk. kam.), De'Andre Hunteris 12 (3/8 dvit., 2/8 trit.), Clintas Capela 10 (5/12 dvit., 14 atk. kam., 2 blok.).