Nuotr.: Olympiakos nuotr.
Nuotr. Olympiakos nuotr.

Ketvirtąją pergalę Prancūzijos čempionate iškovojo Donato Motiejūno vedamas „Monaco“ (4-1) klubas.

Daugiausia pataiko: Mike James

Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai išvykoje 74:66 (20:17, 21:23, 6:16, 27:10) palaužė Po Ortezo „Elan Bernais“ (3-2) krepšininkus.

Likus 5 minutėms „Monaco“ turėjo 10 taškų deficitą (56:66), tačiau įspūdingu spurtu (18:0) sugrįžo į rungtynes ir nužygiavo į pergalę (74:66).

Rezultatyviausiai savo klube žaidęs D-Mo per 18,5 minutės surinko 15 taškų (7/12 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), po 3 atkovotus bei prarastus ir vieną perimtą kamuolį.

Motiejūnui geriausiai talkino 12 taškų surinkęs Robas Gray, o 11 taškų ir 5 atkovotus kamuolius pridėjo Alpha Diallo.

„Monaco“ šiose rungtynėse vertėsi be ilsinto Mike'o Jameso.

„Elan Bernais“: Justinas Bibbinsas 15 (5 rez. perd., 5 atk. kam.), Hamady Ndiaye 12, Gregoras Hrovatas 9.

„Monaco“: Donatas Motiejūnas 15 (7/12 dvit.), Robas Gray 12, Alpha Diallo 11, Danilo Andjusičius ir Ibrahimas Faye (7 atk. kam.) po 9.