Rumunijos čempionate ant parketo susitiko du lietuviai.

Amžius: 32
Ūgis: 188 cm
Svoris: 78 kg
Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Justo Tamulio atstovaujamas Sibiu CSU (1-4) klubas namuose 86:83 (19:22, 24:23, 21:18, 22:20) nugalėjo Voluntario CSO (2-1) krepšininkus su Šarūnu Vasiliausku.

Tamulis vedė savo klubą į pergalę ir per 29 minutes surinko 23 taškus (6/8 dvit., 1/2 trit., 8/8 baud.), 2 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, bloką, 4 išprovokuotas pražangas ir 24 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Vasiliauskas per 33 minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 17 naudingumo balų.

Tuo metu Vokietijos čempionate nesėkmę patyrė Mindaugo Sušinsko atstovaujama Chemnico „Niners“ (3-2) ekipa.

Lietuvio klubas 78:81 (24:16, 16:22, 21:23, 17:20) nusileido Ulmo „Ratiopharm“ (3-2) krepšininkams.

Sušinskas per 15 minučių pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 11 naudingumo balų.