Ispanijos lygoje dramatišką pralaimėjimą paskutinėmis sekundėmis patyrė lietuviškasis Vitorijos „Baskonia“ (3-4) klubas, kuris neteko Roko Giedraičio.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 79:80 (15:24, 16:11, 23:24, 25:21) nusileido Mursijos UCAM (5-2) krepšininkams.

Giedraitis traumą patyrė ketvirtajame kėlinyje, kuomet veržėsi, o prieš jį kietai prasižengė Jordanas Davisas. Lietuvis nesėkmingai nusileido ant kairės čiurnos ir aikštelę paliko komandos draugo ir personalo darbuotojo pagalba.

Giedraitis per 21 minutę pelnė 5 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir 13 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 31 minutę surinko 3 taškus (1/1 dvit., 1/4 baud.), 10 atkovotų bei 2 prarastus kamuolius, pražangą ir 10 naudingumo balų.

Naudingiausiai baskų ekipoje rungtyniavo Jaysonas Grangeris, kuris per 27,5 minutes surinko 15 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 20 naudingumo balų.

Likus pusantros minutės Matthew Costello persvėrė rezultatą (79:78), tačiau netrukus buvęs žalgirietis Augusto Lima išvedė šeimininkus į priekį.

Per likusį laiką nė viena komanda nepasižymėjo, o Vanja Marinkovičiaus ir Simone Fontecchio tolimi šūviai, galėję atnešti pergalę, tikslo nepasiekė.

UCAM: Isiah Tayloras 16 (6/9 dvit.), Jordanas Davisas 12, Augusto Lima 10 (5/7 dvit.).

„Baskonia“: Matthew Costello ir Jaysonas Grangeris (5 rez. perd.) po 15, Simone Fontecchio 10 (6 atk. kam.), Vanja Marinkovičius ir Stevenas Enochas po 8.