Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Kevinas Durantas pirmose „Nets“ (1-2) namų rungtynėse surinko 38 taškus, tačiau tai nepadėjo klubui iškovoti pergalės.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Steve'o Nasho vadovaujama ekipa savo aikštėje nesulaikė Mileso Bridgeso ir  95:111 (31:27, 27:23, 20:29, 17:32) nusileido Šarlotės „Hornets“ (3-0).

23-ejų 201 cm ūgio puolėjas nugalėtojams per 35 minutes pelnė 32 taškus (6/11 dvit., 3/5 trit., 11/12 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Bridgesas svečių pergalę papuošė įspūdingu momentu – antrajame kėlinyje perėmęs kamuolį iš Jameso Hardeno pabėgo į greitą ataką, kurią užbaigė dėjimu apsisukus 360 laipsnių kampu.

Durantas per 36 minutes realizavo 15 iš 18 dvitaškių, 2 iš 6 tritaškių, 2 iš 2 baudų, sugriebė 5 kamuolius, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Jameso Hardeno sąskaitoje – 15 taškų (4/8 dvit., 2/8 trit., 1/1 baud.), 8 rezultatyvūs perdavimai, 7 atkovoti kamuoliai, 8 klaidos ir 5 pražangos.

Prieš prasidedant rungtynėms šalia „Barclays Center“ arenos įvyko sirgalių protestas dėl trečiosios „Nets“ žvaigždės Kyrie Irvingo situacijos.

Kelios dešimtys krepšininką palaikančių žmonių skandavo „Leiskite Kyrie žaisti!“, laikydami užrašus „Palaikome Kyrie.“

JAV žiniasklaida praneša, jog likus valandai iki mačo pradžios maža grupelė netgi prasibrovė pro atitvarus iki pagrindinio arenos įėjimo bei mėgino patekti į vidų.

Irvingas – atskirtas dėl atsisakymo skiepytis nuo COVID-19 infekcijos. Koronaviruso reglamentas Niujorke reikalauja, jog miesto komandai atstovaujantys profesionalūs sportininkai, besitreniruojantys ir žaidžiantys viešose vietose, būtų pilnai pasiskiepiję.

Daugiausia pataiko: Kevin Durant

„Nets“ galėjo suteikti teisę Irvingui rungtyniauti išvykos mačuose, tačiau vadovybė priėmė sprendimą, jog krepšininkas nedalyvaus komandos gyvenime, kol nesivakcinuos.

LaMelo Ballas per 26 minutes įmetė 18 taškų (7/12 dvit., 1/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Arnoldas Kulboka nepasirodė aikštėje „Hornets“ gretose.

Šarlotės ekipai dėl patemptos čiurnos nepadėjo Terry Rozieras, „Nets“ vertėsi be poilsio gavusio Blake'o Griffino.

„Nets“: Kevinas Durantas 38 (15/18 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 37 naud.), Jamesas Hardenas 15 (4/8 dvit., 2/8 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld.), LaMarcusas Aldridge'as 9 (4/7 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Bruce'as Brownas 8 (7 atk. kam., 2 blok.), Joe Harrisas 7.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 32 (6/11 dvit., 3/5 trit., 11/12 baud., 9 atk. kam., 36 naud.), LaMelo Ballas 18 (7/12 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Ishmaelis Smithas 15 (6/14 dvit., 4 rez. perd.), Cody Martinas 12 (2/3 trit., 5 rez. perd.), Kelly Oubre 9 (3/8 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam.), Gordonas Haywardas 8 (4/7 dvit., 6 rez. perd., 5 kld.), Jalenas McDanielsas 7.