Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports - Scanpix

Domantas Sabonis sužaidė puikias rungtynes, tačiau jo vedamas Indianos „Pacers“ klubas (1-3) NBA čempionate patyrė trečiąją nesėkmę.

Rezultatyvūs perdavimai 9

Ricko Carlisle'o auklėtiniai namuose 109:119 (30:34, 27:32, 29:35, 23:18) nusileido NBA čempionams Milvokio „Bucks“ (3-1) krepšininkams.

Sabonis per 37 minutes pelnė 21 tašką (8/11 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir po 3 sykius prasižengė ir suklydo.

Indianos klube taip pat išsiskyrė Malcolmas Brogdonas, pridėjęs 25 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ į priekį šovė nuo pat rungtynių pradžios ir trečiajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą (68:57), o likus 11 minučių iki rungtynių pabaigos jį padidino iki rekordinio – 17 taškų (103:86).

Tačiau savų sirgalių palaikomi Indianos krepšininkai nesulūžo. Carlisle'o auklėtiniai surengė spurtą 21:7 ir likus pusantros minutės po Malcolmo Brogdono dvitaškio kvėpavo varžovams į nugaras (107:110).

Visgi NBA čempionai pergalės iš rankų nepaleido – atsakė spurtu 5:0, kurį, likus 33 sekundėms, dvitaškiu užbaigė Jordanas Nwora, taip užtvirtindamas pergalę (115:107).

Milvokio ekipos gretose išsiskyrė šalia trigubo dublio atsidūręs Giannis Antetokounmpo. Praėjusio sezono NBA finalų MVP sąskaitoje per 36 minutes buvo 30 taškų (10/16 dvit., 0/2 trit., 10/13 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (8/17 dvit., 2/4 trit., 7 rez. perd., 7 kld.), Domantas Sabonis 21 (8/11 dvit., 5/6 baud., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.), Chrisas Duarte 18 (5/11 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Justinas Holiday 12 (4/9 trit., 3 per. kam.), Jeremy Lambas 11 (2/4 trit.), T.J. McConnellas ir Goga Bitadze (9 atk. kam.) po 7.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (10/16 dvit., 10/13 baud., 10 atk. kam., 9 rez. perd., 2 blok., 37 naud.), Khrisas Middletonas 27 (7/14 dvit., 2/3 trit., 7/8 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld., 27 naud.), Graysonas Allenas 19 (4/9 trit., 5/5 baud.), Patas Connaughtonas 13 (3/7 trit., 7 atk. kam.), Jordanas Nwora 9 (2 blok.), Thanasis Antetokounmpo 8 (4/5 dvit.).