Nuotr.: zalgiris.lt

Artūras Milaknis antrajame ketvirtyje surinko 11 taškų iš eilės ir „Žalgiris“ (0-6) spurtavo 18:2, tačiau tai Kauno klubui nepadėjo išsikapstyti karštoje Tel Avivo atmosferoje.

Fotogalerija

Jure Zdovco auklėtiniai beveik 10 tūkst. sirgalių akivaizdoje 62:76 (20:16, 10:23, 16:19, 16:18) neprilygo vietos „Maccabi“ (4-2) ir Eurolygos starte patyrė šeštąjį pralaimėjimą paeiliui.

Žalgiriečiai atsidūrė per žingsnį nuo klubo antirekordo Eurolygoje. Prasčiausias kauniečių startas elitiniame Senojo žemyno turnyre užfiksuotas 2008-2009 m. sezone, kai buvo pralaimėti pirmieji septyni susitikimai.

Penktadienį „Žalgirio“ žaidėjai Stambule kausis su čempionais „Anadolu Efes“ krepšininkais. Tuo metu „Maccabi“ atstovai ketvirtadienį namuose priims Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barceloną“.

Tragiškai dvikovą pradėję kauniečiai puspenktos minutės atkarpą pralaimėjo 2:14, tačiau tuomet komandą į kovą grąžino Milaknis. Snaiperis susmeigė tris tritaškius iš eilės, surinko 11 taškų be atsako ir Kauno komandą laimėjo pirmąjį kėlinį 20:16.

Visgi antrajame ketvirtyje „Maccabi“ susigrąžino iniciatyvą ir po spurto 13:4 atitrūko per devynis taškus – 37:28. Ioannio Sfairopoulo auklėtiniams ketvirtąjį kėlinį pradėjus atkarpa 9:2, siautėję „Maccabi“ žaidėjai pirmavo rekordine persvara – 67:48.

Milaknis per 22 minutes įmetė 17 taškų (1/1 dvit., 5/9 trit.) ir surinko 11 naudingumo balų.

Josho Nebo sąskaitoje – 10 taškų (4/7 dvit., 2/2 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 16 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Derrickas Williamsas, per 33 minutes pelnęs 17 taškų (4/8 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.) ir atkovojęs 7 kamuolius.

„Maccabi“ skrajūnas antrajame kėlinyje sukūrė įspūdingą momentą, kai pakilęs „Žalgirio“ baudos aikštelėje sugrūdo kamuolį iš viršaus per Nebo.

„Žalgiriui“ šiose rungtynėse padėti negalėjo Tyleris Cavanaugh, Izraelyje sulaukęs teigiamo COVID-19 testo atsakymo. Kaip prieš pat rungtynes skelbė klubas, infekcija krepšininkui galimai nustatyta klaidingai.

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 17 (4/8 dvit., 2/2 trit., 7 atk. kam.), Jamesas Nunnally 15 (6/9 dvit.), Ante Žižičius 14 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), Keenanas Evansas 13 (4/4 dvit., 5/6 baud., 4 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas 7 (3/9 dvit., 8 atk. kam.).

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 17 (5/9 trit.), Josh Nebo 10 (4/7 dvit., 9 atk. kam.), Nielsas Giffey 9 (5 atk. kam.), Janis Strelnieks 7 (1/5 trit.).