Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Ketvirtąją pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (4-2). Georgio Bartzoko auklėtiniai namie atlaikė varžovų šturmą ir 87:83 (27:19, 25:23, 19:17, 16:24) nugalėjo Berlyno ALBA (2-4), kurios gretose Luke'as Sikma buvo netoli trigubo dublio.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Berlyno ekipos gretose išsiskyrė universaliai žaidęs Sikma. Jo sąskaitoje per 24 minutes buvo 9 taškai (3/6 dvit., 1/2 trit.), 10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Olympiakos“ turėjo 14 taškų pranašumą (73:59), bet tai lengvos mačo pabaigos negarantavo.

ALBA spurtavo 8:0 ir greitai priartėjo iki 6 taškų (67:73).

Iki mačo pabaigos likus 17 sekundžių ALBA po Oscaro Da Silvos dvitaškio priartėjo iki 3 taškų (81:84), bet Tyleris Dorsey pataikė abi baudas.

Po Yovelio Zoosmano taiklių baudų likus 7 sekundėms ALBA vėl priartėjo iki 3 taškų, bet Aleksandras Vezenkovas įmetė pirmąją baudą ir galutinai nulėmė mačo nugalėtoją.

Pirėjo komandai Tyleris Dorsey per 23 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 1/2 trit., 6/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Šiame mače 8 taškus pelnęs Georgios Printezis Eurolygoje pasiekė 3,5 tūkst. įmestų taškų ribą.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey 13 (6/6 baud.), Kostas Papanikolaou 12 (2/4 trit.), Kostas Sloukas 10 (2/4 trit., 6 rez. perd.), Aleksandras Vezenkovas 9 (2/7 trit.), Moustapha Fallas (4/5 dvit.), Giannoulis Larentzakis (2/5 trit.) ir Georgios Printezis (4/5 dvit.) po 8, Shaquielle'as McKissicas 7.

ALBA: Oscaras da Silva 17 (6/8 dvit.), Maodo Lo 11 (3/8 trit., 5 rez. perd.), Jaleenas Smithas (5/9 dvit., 3 per. kam., 4 kld.), Louisas Olinde (5 atk. kam.) po 10, Luke'as Sikma (10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Yovelis Zoosmanas po 9.