Nuotr.: Roman Kruchinin/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Roman Kruchinin/Euroleague Basketball via Getty Images

Tadas Sedekerskis surinko dvigubą dublį, tačiau Vitorijos „Baskonia“ (3-3) Eurolygoje patyrė sutriuškinimą.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Be Roko Giedraičio rungtyniavusi „Baskonia“ 69:83 (17:24, 6:24, 21:18, 25:17) neatsilaikė prieš Kazanės UNIKS (2-4).

Sedekerskis aikštėje praleido 28 minutes ir per jas pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 1/5 trit., 0/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

12 atkovotų kamuolių yra naujas asmeninis Sedekerskio rekordas Eurolygoje.

Šeimininkai į priekį nurūko antrajame kėlinyje, kuomet baskai taškų nesugebėjo pelnyti 7 minutes, o UNIKS per šį laiką įmetė 18 ir įgijo 25 taškų persvarą – 42:17.

Dar ketvirtojo kėlinio viduryje Rusijos klubas pirmavo 25 taškais (79:54) ir tik paskutinėmis minutėmis svečiams pavyko išvengti pažeminimo.

Nuostabias rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė Andrejus Voroncevičius. Veteranas per 24 minutes pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 4/6 trit., 0/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Svečių neišgelbėjo geriausias sezono rungtynes sužaidęs Wade'as Baldwinas – 23 taškai (8/16 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 klaidos, 8 išprovokuotos pražangos ir 23 naudingumo balai per 36 minutes.

UNIKS: Johnas Brownas (7/9 dvit., 6 atk. kam., 5 per. kam.) ir Andrejus Voroncevičius (4/6 trit., 7 atk. kam., 2 blok.) po 14, Jarrellas Brantley 11, Isaiah Canaanas 9 (2/4 trit.), Mario Hezonja 8 (4/5 dvit., 5 atk. kam.).

„Baskonia“: Wade'as Baldwinas 23 (8/16 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Mattas Costello 18 (4/7 dvit., 2/3 trit., 9 atk. kam., 2 blok.), Tadas Sedekerskis 11 (4/5 dvit., 1/5 trit., 12 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 8 (2/6 trit., 4 kld.).