Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Trečiadienio vakarą Atėnuose dėjosi neįtikėtini dalykai, o viską geriausiai iliustruoja Eurolygos čempiono Stambulo „Anadolu Efes“ (1-5) triuškinamas pralaimėjimas.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Darylo Macono vedamas „Panathinaikos“ (2-4) triukšmingai palaikomas savų žiūrovų 95:69 (22:13, 30:22, 26:20, 17:14) nepasigailėjo „Anadolu Efes“.

Eurolygoje debiutuojantis Maconas per 26 minutes įmetė 34 taškus (2/2 dvit, 9/12 trit., 3/3 baud.) ir pagerino lygos sezono rezultatyvumo rekordą, kuris priklausė Tornikei Šengelijai (33).

9 tritaškius pataikęs Maconas dar atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus.

Šeimininkai į priekį nurūko jau pirmosiomis minutėmis (22:8), o į pertrauką komandos išėjo ilsėtis „Anadolu Efes“ turint 17 taškų deficitą – 35:52.

Trečiajame kėlinyje neatlaikė Ergino Atamano nervai. Turkas užsidirbo antrą techninę pražangą ir buvo išvarytas iš aikštės, nors tuo metu svečiai buvo priartėję prie varžovų – 45:57.

Po šio momento „Pao“ surengė spurtą 14:0 ir galutinai išsprendė mačo likimą – 71:45.

Šiose rungtynėse į aikštę grįžo Krunoslavas Simonas, tačiau, nors ir buvo registruotas mačui, aikštėje dar nepasirodė Vasilije Micičius.

Taip pat Eurolygos čempionai, kurie jau penktadienį susitiks namuose su Kauno „Žalgiriu“, vertėsi be Bryanto Dunstono ir Jameso Andersono.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 34 (9/12 trit., 38 naud.), Nemanja Nedovičius 17 (2/2 trit., 5/5 baud.), Howardas Sant-Roosas 13 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Georgios Papagiannis 12 (6/8 dvit., 10 atk. kam., 3 blok., 25 naud.), Ioannis Papapetrou 8.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 16 (4/8 dvit., 2/4 trit.), Elijah Bryantas 15 (5/9 dvit.), Chrisas Singletonas 11 (5 atk. kam.), Shane'as Larkinas (1/6 trit., 6/6 baud.), Tiboras Pleissas (4/10 dvit., 5 atk. kam.) po 9.

Atrinkti (0) Visi (7)
cia tas figienas treneris? gal sulauke pasiulymo is nba?