Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Domantas Sabonis buvo pristabdytas, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (1-4) neturėjo jokių vilčių Kanadoje.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Beveik 20 tūkst. sirgalių palaikomi Toronto „Raptors“ (2-3) 118:100 (29:24, 28:24, 30:23, 31:29) susitvarkė su lietuvio klubu.

Sabonis aikštėje išbuvo 34 minutes ir per jas surinko 9 taškus (3/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

Mačą šeimininkai perlaužė trečiajame kėlinyje, per kurį Fredas Van Vleetas smeigė tris tolimus metimus ir „Raptors“ nurūko į priekį – 87:71. Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ nebesugebėjo grįžti į rungtynes.

Indianos klubo nesėkmę dar labiau apkartino Isaiah Jacksono trauma, kuris susižeidė kairį kelį ketvirtajame kėlinyje ir tik komandos draugų padedamas buvo išvestas į rūbinę.

„Nežinau, kas tiksliai nutiko, bet tai tikrai neatrodė gerai“, – trumpai Jacksono situaciją po rungtynių komentavo „Pacers“ strategas Rickas Carlisle'as.

Toronto komandai VanVleetas per 36 minutes pelnė 26 taškus (4/11 dvit., 6/7 trit.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo pirmoji „Raptors“ pergalė namuose šį sezoną per ketverias rungtynes.

„Galvoju, kad šį vakarą buvome labai fiziški, – sakė VanVleetas. – Anunoby nustatė toną tam puolime, o gynyboje visi penki žaidėjai buvo susikoncentravę.“

„Pacers“ gretose išsiskyrė Malcolmas Brogdonas, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 18 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Visgi krepšininkas trečiajame kėlinyje patempė pakinklį ir į aikštę nebegrįžo.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 26 (4/11 dvit., 6/7 trit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), OG Anunoby 25 (5/11 dvit., 4/10 trit., 5 per. kam.), Scottie Barnesas 18 (8/17 dvit., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok.), Gary Trentas 12 (3/8 dvit., 1/6 trit., 5 per. kam.), Preciousas Achiuwa (4/8 dvit., 6 atk. kam.), Dalano Bantonas (2/3 trit.) po 10, Sviatoslavas Mykhailiukas 7.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 18 (6/10 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Chrisas Duarte 14 (4/8 dvit., 2/7 trit.), Jeremy Lambas 12 (2/2 trit.), Mylesas Turneris 10 (7 atk. kam., 3 blok.), Domantas Sabonis 9 (8 atk. kam., 4 kld.), T.J. McConnellis (4/6 dvit., 4 kld.), Bradley Wanamakeris (4 rez. perd.), Torrey Craigas (2/4 trit.) po 8.