Nuotr.: imago images/Matthias Koch-Scanpix
Nuotr. imago images/Matthias Koch-Scanpix

Darrunas Hilliardas per trečiąjį kėlinį pelnė 13 iš 25 savo taškų, o jo vedama Miuncheno „Bayern“ Eurolygoje pergalių seriją pratęsė iki trijų.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Vokietijos derbyje Andrea Trinchieri auklėtiniai svečiuose puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir 82:69 (19:18, 18:18, 20:19, 25:14) įveikė Berlyno ALBA (2-5).

Šiam mačui teisėjavo lietuvis Jurgis Laurinavičius.

Ketvirtojo kėlinio viduryje ALBA turėjo tik 2 taškų deficitą (62:64), bet galiausiai „Bayern“ pergalę įtvirtino Corey Waldeno ir Nicko Weilerio-Babbo tritaškiai – po jų, likus 1 minutei, Miuncheno klubas atitrūko per 10 taškų.

Miuncheno ekipos gretose išsiskyrė Hilliardas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 25 taškai (4/8 dvit., 4/9 trit., 5/5 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 29 naudingumo balai.

Berlyno komandai Maodo Lo per 26 minutes pelnė 23 taškus (4/5 dvit., 3/6 trit., 6/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

ALBA: Maodo Lo 23 (4/5 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud., 25 naud.), Luke'as Sikma 10 (5/6 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Louisas Olinde (5/5 baud., 9 atk. kam.) ir Oscaras da Silva (4/5 dvit., 2 blok.) po 9.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 25 (4/8 dvit., 4/9 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 29 naud. bal.), Nickas Weileris-Babbas 16 (4/5 dvit., 2/4 trit.), Othello Hunteris 13 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Corey Waldenas (3/7 trit.) ir Augustine'as Rubitas po 9.