Nuotr.: Giuseppe Cottini/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Giuseppe Cottini/Euroleague Basketball via Getty Images

Galingai mačą pradėjusi Milano „Armani Exchange“ (6-1) Eurolygoje grįžo į pergalių kelią.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Ettore Messinos auklėtiniai namuose 79:62 (24:6, 19:21, 19:23, 17:12) susitvarkė su Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-5), kuri patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Milano krepšininkai namuose lieka nesuklupę – jie Italijoje triumfavo visose penkeriose rungtynėse.

Šiose rungtynėse Milano komandos centras Kyle'as Hinesas tapo penktuoju Eurolygos krepšininku, kuris per karjerą sugriebė 1500 kamuolių. Susitikime jis atkovojo 9 kamuolius ir dabar turi jų turi 1,506.

Anksčiau šią ribą pasiekė Paulius Jankūnas (1,975), Felipe Reyesas (1,801), Ioannis Bourousis (1,604) ir Ante Tomičius (1,545).

Milano krepšininkai puikiai pradėjo mačą ir svečiams 6 minutes neleido pasižymėti taškais, o patys per šį laiką surinko 13 taškų.

Sužaidus aštuonias minutes „Armani Exchange“ jau turėjo 17 taškų persvarą – 19:2.

Antrajame kėlinyje Luka Mitrovičius pelnė 8 taškus, o per jį Belgrado klubas savo deficitą sumažino iki 16 taškų – 27:43.

„Armani Exchange“ jau po dviejų kėlinių puolime buvo sugriebusi 10 kamuolių ir antraisiais bandymais pelniusi 12 taškų, kai svečiai – tik 2. Antroje mačo pusėje Milano klubas puolime sugriebė 3 kamuolius.

Po ilgosios pertraukos „Crvena Zvezda“ daugiausiai buvo priartėjusi iki 9 taškų deficito.

Ketvirtajame kėlinyje nugalėtojas klausimų nekėlė – mažiausia Milano klubo persvara buvo 13 taškų.

Milano komandai Shavonas Shieldsas per 31 minutę pelnė 18 taškų (3/6 dvit., 3/6 trit., 3/3 baudų) ir atkovojo 2 kamuolius.

Belgrado ekipos gretose išsiskyrė Luka Mitrovičius, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 17 taškų (7/9 dvit., 3/5 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 27 naudingumo balai.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 18 (3/6 trit.), Troy Danielsas 12 (3/4 trit.), Kalebas Tarczewski 10, Kostas Mitoglou 9 (4/6 dvit.), Devonas Hallas 8 (2/4 trit., 6 rez. perd.).

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius 17 (7/9 dvit., 7 atk. kam., 27 naud. bal.), Ognjenas Dobričius 13 (1/6 trit.), Nikola Kaliničius 8, Stefanas Lazarevičius 7.