Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Kostas Sloukas likus 2 sekundėms pataikė dvitaškį per aukštai iškeltas Jano Vesely rankas ir Pirėjo „Olympiakos“ (5-2) komandai Eurolygoje padėjo iškovojo penktąją pergalę.

Lietuvio Gyčio Viliaus teisėjautose rungtynėse „Olympiakos“ namuose 67:65 (19:14, 26:20, 10:19, 12:12) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ (2-5), kuri patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Per lemiamas dvi sekundes „Fenerbahče“ dar turėjo progą išsigelbėti, bet Marko Guduričiaus itin tolimas tritaškis tikslo nepasiekė.

Likus 100 sekundžių rezultatas dar buvo lygus (62:62), bet laisvas prie tritaškio linijos likęs Kostas Sloukas pasižymėjo taikliu šūviu (65:62).

Praėjus minutei, likus 39 sekundėms, Achille Polonara greitoje atakoje pelnė dvitaškį su pražanga ir išlygino rezultatą (65:65). Galiausiai nugalėtoją nulėmė Sloukas.

Trečiojo kėlinio viduryje „Olympiakos“ dar turėjo 13 taškų persvarą (55:42), bet „Fenerbahče“ spurtavo 16:0 ir ketvirtojo kėlinio pradžioje įgijo 3 taškų persvarą (58:55).

Pirėjo komandai Moustapha Fallas per 29 minutes pelnė 10 taškų (5/6 dvit.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Stambulo ekipos gretose išsiskyrė Janas Vesely, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 14 taškų (5/12 dvit., 0/2 trit., 4/4 baudų), 9 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Olympiakos“ per Eurolygos dvigubą savaitę iškovojo abi pergales, o Stambulo klubas patyrė du pralaimėjimus.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 14 (3/4 trit., 5 rez perd., 20 naud. bal.), Tyleris Dorsey, Giannoulis Larentzakis ir Moustapha Fallas (5/6 dvit., 9 atk. kam., 21 naud. bal.) po 10, Saša Vezenkovas 7.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 14 (9 atk. kam.), Nando De Colo ir Marko Guduričius po 10, Achille Polonara 9, Pierrie Henry 8.

Djordjevic kaip treneris tai nera tame elite kuriame jis buvo kaip zaidejas savo laikais. Is klubu pasiekimu didziausia pergale yra Cempionu lygos trofejus, lyga kurioje elitiniai treneriai net negaista laiko. Nu ir su rinktine tuos kelis medalius laimejo, nors cia kaip ir paziuresi... abu finalus pries JAV pamenu sitas treneriukas pralose be kovos.