Nuotr.: Sergey Grachev/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Sergey Grachev/Euroleague Basketball via Getty Images

Lietuviškų komandų susidūrime Eurolygoje pergalę iškovojo ir dviejų nesėkmių seriją nutraukė Sankt Peterburgo „Zenit“ (4-3) krepšininkai.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Jie antrajame kėlinyje surengė įspūdingą spurtą ir savoje aikštėje 83:54 (21:23, 24:7, 20:7, 18:17) sutriuškino Vitorijos „Baskonia“ (3-4), kuri dvigubą savaitę baigė be pergalių.

Sužaidus 13,5 minutės „Baskonia“ turėjo 9 taškų persvarą (30:21), bet tuomet sugriuvo. „Zenit“ spurtavo 24:0 ir po dviejų kėlinių pirmavo 15 taškų pranašumu (45:30).

Trečiajame ketvirtyje šeimininkų pranašumas pasiekė 28 taškus (65:37) ir nugalėtojas klausimų nebekėlė.

Rekordinė persvara buvo 32 taškai (83:51).

„Baskonia“ per dvigubą Eurolygos savaitę vertėsi be Roko Giedraičio, kuris savaitgalį ACB lygos rungtynėse susižeidė čiurną.

Tadas Sedekerskis per 24 minutes į krepšį nemetė, bet atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojams Artūras Gudaitis per 18 minučių surinko 8 taškus (3/4 dvit., 2/3 baudų), sugriebė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, keturis sykius prasižengė ir išprovokavo tris pražangas. Centras surinko 8 naudingumo balus.

Mindaugas Kuzminskas per 9 minutes surinko 3 taškus (0/2 dvit., 1/2 trit.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir įsirašė 3 naudingumo balus.

Sankt Peterburgo komandai Jordanas Loyd per 25 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 3/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Vitorijos ekipos gretose išsiskyrė Jaysonas Grangeris, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 13 taškų (1/4 dvit., 3/6 trit., 2/4 baudų), 1 atkovotas kamuolys ir 1 rezultatyvus perdavimas.

„Zenit“: Jordanas Loydas 20 (4/6 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Dmitrijus Kulaginas 12 (4/5 trit.), Jordanas Mickey (2/4 trit., 7 atk. kam.) ir Billy Baronas (2/7 trit.) po 10, Artūras Gudaitis ir Alexas Poythressas (9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blok.) po 8.

„Baskonia“: Jaysonas Grangeris 13 (3/6 trit., 3 per. kam.), Wade'as Baldwinas (5/12 dvit.) ir Simone Fontecchio (3/10 dvit., 4 rez. perd.) po 12, Landry Nnoko 9 (3/8 dvit.).