Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Elie Okobo sužaidė fantastiškas rungtynes ir gerino karjeros bei Eurolygos sezono rekordus, o jo traukiama Vilerbano ASVEL (5-2) pratęsė puikią sezono pradžią stipriausioje Europos lygoje.

Rezultatyvūs perdavimai 2

T.J. Parkerio auklėtiniai svečiuose 84:70 (24:18, 19:20, 15:16, 26:16) nukovė Atėnų „Panathinaikos“ (2-5) ir per Eurolygos dvigubą savaitę laimėjo abejas rungtynes.

Nugalėtojams Okobo per 31 minutę pelnė 35 taškus (8/12 dvit., 5/7 trit., 4/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Prieš tai 24-erių 188 cm ūgio prancūzas Eurolygoje daugiausiai buvo įmetęs 25 taškus ir surinkęs 24 naudingumo balus.

Okobo užfiksavo sezono rezultatyvumo rekordą. Prieš tai jis priklausė Darylui Maconui, pelniusiam 34 taškus.

Iki naudingumo balų rekordo pritrūko – jis priklauso Maconui ir Brandonui Daviesui, kurie surinko po 38 efektyvumo balus.

Iki mačo pabaigos likus 100 sekundžių „Panathinaikos“ atsiliko tik 4 taškais (70:74), bet per likusį laiką ASVEL laimėjo atkarpą 10:0 ir triumfavo susitikime.

Atėnų komandai Jeremy Evansas per 25 minutes pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 4/4 baudų) ir atkovojo 6 kamuolius.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou (4/6 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.) ir Darylas Maconas (10/11 baud., 4 kld.) po 16, Jeremy Evansas 12 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 8 (2/4 trit., 5 kld.), Georgios Papagiannis (5 atk. kam.) ir Okaro White'as (5 atk. kam., 2 blok.) po 7.

ASVEL: Elie Okobo 35 (8/12 dvit., 5/7 trit., 4 kld., 37 naud. bal.), Chrisas Jonesas 13 (5/9 dvit., 4 per. kam.), Kostas Antetokounmpo 12 (6/7 dvit., 6 atk. kam., 3 blok.), Davidas Lighty 9.