Nuotr.: Imago Images – Scanpix
Nuotr. Imago Images – Scanpix

„Monaco“ panaikino didžiulį deficitą ir triumfavo akistatoje su viena iš Eurolygos favoričių Maskvos CSKA ekipa, o po pergalės nugalėtojų treneris Zvezdanas Mitrovičius buvo labai laimingas.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Jo auklėtiniai antrajame kėlinyje atsiliko 21 tašku (15:36), bet nepalūžo, o antrąją susitikimo pusę laimėjo 30 taškų persvara – 58:28.

Galiausiai pergalė buvo pasiekta 97:80.

„Rungtynes pradėjome minkštai, be gynybos, – pradėjo Mitrovičius. – Pridarėme klaidų puolime, atrodė, jog nenorėjome žaisti. Mes Eurolygoje vis dar bandome paaugti. Galbūt mačas su CSKA mums padės žaisti pasitikint savo jėgomis ir iš visų jėgų. Antrajame kėlinyje bandėme sugrįžti į rungtynes ir jį sužaidėme lygiai. Tuomet mes pradėjome žaisti savo krepšinį.

Antra rungtynių pusė buvo visiškai kitokia. Pirmiausia, pakeitėme savo gynybą. Turėjome išbandyti kažką kito, nes buvo labai sunku sustabdyti CSKA žaidėjus. Jie mačą pradėjo lengvais dėjimais, įgavo pasitikėjimo, rinko taškus taip, kaip visada. Aleksejus Švedas ir Willas Clyburnas yra tarp geriausių žaidėjų Europoje. Trečiasis kėlinys buvo nuostabus, taip pat ir ketvirtasis. Žaidėme su kita gynyba, įgavome pasitikėjimo puolime. Ir tikrai pradėjome žaisti puikiai. Aš esu laimingas, tikrai. Manau, kad mūsų sirgaliai, taip pat žmonės, kurie mus seka, net ir CSKA fanai, galėjo mėgautis tikrai įspūdingomis rungtynėmis.“

CSKA šią savaitę pralaimėjo abejas rungtynes prieš Prancūzijos lygos klubus. Trečiadienį Dimitrio Itoudžio auklėtiniai nusileido Vilerbano ASVEL.

„Pamatėte du skirtingus mūsų komandos veidus, – sakė Itoudis. – Su pirmuoju – kuomet dar turėjome daugiau ištvermės ir koncentracijos mintyse – mes dominavome. Po to viskas ėmė griūti. Padarėme gerokai per daug klaidų ir negalėjome apsiginti vienas prieš vieną. Antroje mačo pusėje atrodėme prastai. „Monaco“ už mus ilsėjosi viena diena ilgiau ir buvo daug geresni. Mes neprarasime tikėjimo savo komanda. Mes į šią kelionę išvykome be trijų labai svarbių žaidėjų, tikimės, kad jie ateityje prisijungs prie mūsų.“

„Monaco“ ekipos vedlys Mike'as Jamesas žaidė pirmąsias rungtynes su savo buvusia komanda CSKA. Amerikietis per 29 minutes įmetė 10 taškų (4/8 dvit., 0/4 trit., 2/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

„Mums tikrai reikėjo šios pergalės, – pažymėjo Jamesas. – Namuose skaudžiai pralaimėjome prieš „Barceloną“. Sunku pralaimėti tokias rungtynes, ypatingai tuomet, kai pirmauji visą susitikimą. Norėjome išeiti ir kautis. Be abejo, CSKA yra puiki komanda, jie turi finalo ketverto siekius. Buvo šaunu laimėti ir apginti savo aikštę, ypatingai po to, kai čia vieną mačą jau buvome pralaimėję.“

Po septynių turų CSKA ir „Monaco“ turi po 4 pergales ir 3 pralaimėjimus.