Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Jonas Valančiūnas ir vėl buvo neabejotinas Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-6) lyderis, tačiau to pergalei dar sykį neužteko.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Willie Greeno auklėtiniai namuose 117:123 (28:34, 31:29, 24:25, 34:35) nusileido Niujorko „Knicks“ (5-1) krepšininkams.

JV per 33 minutes surinko 27 taškus (9/12 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus ir dvi klaidas.

Šiame NBA sezone Valančiūnas renka po 19,4 taško, 14,6 atkovoto kamuolio ir 2,7 rezultatyvaus perdavimo.

„Pelicans“ šiame mače vertėsi be traumuotų Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo. Tiesa, Zionas buvo išbėgęs į aikštelę apšilinėti.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Pelicans“ kvėpavo varžovams į nugaras (85:88), tačiau tuomet „Knicks“ spurtavo 20:11 ir po R.J. Barreto dvitaškio likus 5 minutėms nutolo per 12 taškų (108:96).

Po tokios atkarpos „Pelicans“ nebeatsigavo ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

1-6 startą fiksuojantys „Pelicans“ atsidūrė pačiame Vakarų konferencijos dugne. Tuo metu „Knicks“ užkopė į Rytų viršūnę.

Nugalėtojų ekipoje ryškiausiai žibėjo karjeros rungtynes sužaidęs Barretas, kuris sukratė 35 taškus (6/10 dvit., 6/8 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo.

Ankstesnis Barreto karjeros rezultatyvumo rekordas buvo 32 taškai.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 27 (14 atk. kam.), Devonte Grahamas 17 (8 rez. perd.), Joshas Hartas 16 (8 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 13 (6 rez. perd.), Herbertas Jonesas (5 rez. perd.) ir Kira Lewisas po 12.

„Knicks“: R.J. Barretas 35 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Evanas Fournier ir Kemba Walkeris (5 rez. perd.) po 19, Taj Gibsonas 13 (7 atk. kam.), Alecas Burksas ir Juliusas Randle'as (6 atk. kam.) po 10.

Gaila kad Jonas i tokia sudina komanda buvo issiustas. Jis negali kaip centras tiek daug minuciu zaisti. Tas aukstas juodis kur mentai pacirskino ji yra konkretus draft bust. Tai gaunasi Jonas turi arti uz visa komanda. Idealiai Jonui reik iki 30 minuciu per rungtynes, ne daugiau.