Nuotr.: USA Today Sports
Nuotr. USA Today Sports

Dramatišką pergalę NBA lygoje iškovojo Nikola Jokičiaus tempiamas Denverio „Nuggets“ (4-2) klubas.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Michaelo Malone'o auklėtiniai išvykoje 93:91 (23:32, 20:15, 26:26, 24:18) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (3-2) krepšininkus.

Likus 3,5 minutės švieslentėje degė lygus rezultatas – 89:89, tačiau tuomet Monte Morrisas pelnė dvitaškį, Jokičius sumetė baudas ir likus pusantros minutės „Nuggets“ atitrūko per du metimus (93:89).

Likus 31 sekundei Anthony Edwardsas atsakė dvitaškiu (91:93) ir kamuolį savo rankose turėjo Denverio ekipa, tačiau Jokičius suklydo, o „Timberwolves“ pasileido į greitą ataką bei buvo arti lengvų taškų, tačiau lyg iš niekur išdygęs Willas Bartonas nupūtė Edwardso metimą iš po krepšio ir „Nuggets“ triumfavo.

Į trigubą dublį kėsinęsis Jokičius per 37 minutes pelnė 26 taškus (7/15 dvit., 3/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 19 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, 7 sykius suklydo ir dukart prasižengė.

„Timberwolves“: Malikas Beasley 18 (6/10 trit.), D'Angelo Russellas (6 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas (8 atk. kam.) ir Anthony Edwardsas (11 atk. kam.) po 14, Nazras Reidas 12.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26, Monte Morrisas 16 (5 rez. perd.), Aaronas Gordonas 12, Willas Bartonas 10, Bonesas Hylandas 8.