Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Kauno „Žalgiris“ (8-0) Betfafe-LKL (LKL) pirmenybėse nemažina apsukų ir iškovojo aštuntąją pergalę iš tiek pat galimų.

Šį kartą Jure Zdovco auklėtiniai namuose nepaliko jokių vilčių Prienų „Labas GAS“ (0-7) komandai – 103:77 (32:16, 29:24, 20:23, 22:14).

Didele sparta prasidėjusiose rungtynėse svečiai trumpai pabuvo priekyje (7:5), o tuomet Luko Lekavičiaus ir Karolio Lukošiūno įkvėpti žalgiriečiai spurtavo 13:2 ir perėmė iniciatyvą – 18:9.

Jau po pirmojo kėlinio komandas skyrė 16 taškų (32:16), o visi reikalai buvo išspręsti dar pirmoje rungtynių dalyje – 61:40. „Žalgiris“ per du kėlinius realizavo 9 tritaškius iš 14 (64,3 proc.).

Po pertraukos žalgiriečiai dar šiek tiek padidino triuškinamą pranašumą, o šimtąjį tašką jiems 39-ąją minutę pelnė Nielsas Giffey (101:76).

Nugalėtojai mačą baigė pataikydami 14 tritaškių iš 25 (56 proc.) ir atlikdami net 28 rezultatyvius perdavimus.

Nepriekaištingai žalgiriečių gretose rungtyniavo Lekavičius, pataikęs abu dvitaškius ir visus penkis mestus tritaškius. Gynėjas mačą baigė su 19 pelnytų taškų, 4 rezultatyviais perdavimais, 3 perimtais kamuoliais, 3 klaidomis ir 25 naudingumo balais.

Šiose rungtynėse Lietuvos čempionai dar vertėsi be naujoko Zorano Dragičiaus, šeimos pagausėjimo sulaukusio Janio Strelnieko, sveikatos problemų turinčio Emmanuelio Mudiay ir traumą besigydančio Joffrey Lauvergne‘o.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 19 (5/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 25 naud.), Tyleris Cavanaugh 15 (5/7 dvit.), Edgaras Ulanovas 12 (5/8 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulius Jankūnas (2/3 trit.), Nielsas Giffey po 10, Artūras Milaknis 9 (2/5 trit.), Joshas Nebo (8 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas (2/4 trit.), Marekas Blaževičius (3/9 dvit.), Mantas Kalnietis (6 rez. perd.) po 7.

„Labas GAS“: Juwanas Durhamas 16 (7/8 dvit., 6 atk. kam.), Isiah Umipigas (2/3 trit., 4 rez. perd., 5 kld.), Erikas Venskus (6/6 baud.) po 9, Mintautas Mockus 8 (2/3 trit.), Rapolas Ivanauskas, Mantvydas Staniulis (5/5 baud.) po 7.