Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

„Šiaulių-7bet“ (4-3) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo antrąją pergalę paeiliui ir ketvirtąją apskritai.

Antroje mačo pusėje atitrūko Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose 94:86 (22:22, 26:23, 26:16, 20:25) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (1-5), kuris LKL patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Šiauliai“ pradėjo spurtą, kurį pratęsė ir trečiajame kėlinyje. Per jį šiauliečiai laimėjo atkarpą 20:4 ir atitrūko iki 14 taškų pranašumo (63:49).

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ kelis kartus kilo į šturmą, bet daugiausiai priartėjo iki 8 taškų deficito.

Nugalėtojams įspūdingą dvigubą dublį surinko Giedrius Staniulis, pelnęs 16 taškų ir sugriebęs 16 kamuolių.

Puolime centras atkovojo 10 kamuolių ir užfiksavo LKL sezono rekordą bei buvo netoli asmeninio rekordo LKL (11).

LKL visų laikų rekordas priklauso Rokui Gusčiui, puolime atkovojusiam 13 kamuolių.

Trenerio sprendimu „Neptūno“ gretose nežaidė Martynas Mažeika.

Klaipėdos komandai Benas Griciūnas per 19 minučių pelnė 14 taškų (7/10 dvit., 0/2 baudų metimai) ir atkovojo 8 kamuolius.

„Neptūnas“: Deividas Gailius (6 atk. kam.) ir Edgaras Želionis (7 atk. kam.) po 17, Benas Griciūnas 14 (7/10 dvit., 7 atk. kam.), Julius Jucikas 10, Žygimantas Janavičius 9 (9 rez. perd.).

„Šiauliai-7bet“: Martynas Varnas 19 (8/11 dvit.), Giedrius Staniulis (16 atk. kam.) ir Jonathanas Elmore'as (8 rez. perd.) po 16, Isaiah Armwoodas 12 (8 atk. kam.).

Spaudos konferencija:

Atrinkti (0) Visi (2)
aga
2021-11-02
elmoras primena eidson. varnas pagaliau suzaide kaip gali. siauliai siemet tikrai pateks i play off, ir gali but 5-6 komanda. na o neptunas visiskas nesusipratimas, treneri jau seniai reikejo atleist, kartu su direktorium