Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Luka Dončičius ir vėl parodė savo magijos triukus, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ (4-2) iškovojo ketvirtąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 10

Teksaso klubas namie 105:99 (31:22, 22:25, 29:25, 23:27) palaužė Sakramento „Kings“ (3-3) krepšininkus.

Likus žaisti 4 minutes šeimininkų ataka užstrigo, o „Kings“ alsavo į nugarą (89:92), tačiau tuomet fantastišką metimą iš vidurio aikštės pataikė Dončičius ir „Mavs“ galėjo lengviau atsipūsti – 95:89.

Įdomu, jog tai buvo vienintelis tikslus gynėjo tolimas metimas iš 7 bandymų.

„Pasitikiu visais savo tritaškiais, – po rungtynių kalbėjo slovėnas. – Tas metimas įkrito, bet normalūs metimai – ne. Turiu ties tuo dirbti.“

Po šio tritaškio „Mavericks“ varžovų arčiau 6 taškų skirtumo nebeprisileido ir nugalėtojų vyr. treneris Jasonas Kiddas pripažino, jog Dončičiaus metimas turėjo milžinišką įtaką rungtynių baigčiai.

„Tai buvo didelės svarbos metimas. Galvoju, jog visi žinome, kad Luka gali pataikyti tokius metimus“, – teigė Kiddas.

Dončičius iš viso per 35 minutes pelnė 23 taškus (9/14 dvit., 1/7 trit., 2/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Kiddas trečiose rungtynėse paeiliui vertėsi be Kristapo Porzingio, kuris jaučia nugaros skausmus.

Sakramento ekipos gretose išsiskyrė Richaunas Holmesas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 22 taškai (8/14 dvit. 1/1 trit., 3/3 baud.) ir 13 atkovotų kamuolių.

„Mavericks“: Luka Dončičius 23 (9/14 dvit., 1/7 trit., 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Timas Hardaway 16 (4/11 trit.), Dorianas Finney-Smithas 13 (4/7 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam.), Dwightas Powellas (8 atk. kam.), Frankas Ntilikina (2/2 trit.) po 12, Jalenas Brunsonas 8 (3/10 dvit.), Maximilianas Kleberas (5 atk. kam.), Reggie Bullockas (1/5 trit.) po 7.

„Kings“: Richaunas Holmesas 22 (8/14 dvit., 13 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 15 (4/8 dvit., 1/8 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Tyrese'as Haliburtonas (4/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), De'Aaronas Foxas (4/12 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.) po 14, Tristanas Thompsonas 13 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Buddy Hieldas 11 (3/12 trit., 8 atk. kam.).