Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Sunkiai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezoną pradėję Los Andželo „Lakers“ (4-3) po truputį įsivažiuoja ir iškovojo ketvirtąją pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Carmelo Anthony pataikė 5 tritaškius, o jo atstovaujamas „Lakers“ namie 95:85 (27:15, 27:20, 21:19, 20:31) nugalėjo Hjustono „Rockets“ (1-5).

Komandas ketvirtojo kėlinio pradžioje skyrė 28 taškai (84:56), o „Rockets“ išvengti pažeminimo pavyko tik paskutinėmis minutėmis.

Nugalėtojams Anthony per 24 minutes pelnė 23 taškus (3/6 dvit., 5/8 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir blokavo 4 metimus. Veteranas per pirmąsias savo 7 žaidimo minutes surinko 15 taškų.

Arti trigubo dublio buvo Russellas Westbrookas. Gynėjas aikštėje praleido 35 minutes ir per jas pelnė 20 taškų (7/18 dvit., 2/4 trit., 0/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ geresnio pataikymo neprireikė iš didžiausios savo žvaigždės LeBrono Jameso, kuris realizavo tik 6 metimus iš 19. Karalius per 35 minutes pelnė 15 taškų (6/13 dvit., 0/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Svečiams pirmametis Alperenas Sengunas per 20 minučių pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius bei suklydo 4 kartus.

„Lakers“: Carmelo Anthony 23 (5/8 trit., 4 blok.), Russellas Westbrookas 20 (7/18 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Anthony Davisas 16 (7/16 dvit., 13 atk. kam.), LeBronas Jamesas 15 (6/13 dvit., 0/6 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam.), Kentas Bazemore'as 9 (2/3 trit., 3 per. kam.), DeAndre Jordanas 8 (4/4 dvit., 2 blok.).

„Rockets“: Ericas Gordonas 17 (4/6 trit., 5/7 baud.), Christianas Woodas 16 (6/9 dvit., 1/6 trit., 13 atk. kam.), Kevinas Porteris 13 (5/8 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.), Kenyonas Martinas 12 (6/7 dvit.), Alperenas Sengunas 11 (5/6 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.), Jalenas Greenas 7 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.).