Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

VTB Vieningoje lygoje nesėkmę patyrė Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (1-2).

GM: 7

Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama komanda namuose 66:73 (21:20, 12:17, 24:19, 9:17) nusileido Eurolygoje rungtyniaujančiai Kazanės UNIKS (4-1).

Likus keturioms minutėms Jeremiah Hillas baudų metimais „Parma“ išvedė į priekį (65:64), bet Mario Hezonja atsakė dvitaškiu, Tonye Jekiri įkrovė į krepšį, Hezonja dar smeigė tritaškį ir likus pustrečios minutės UNIKS atitrūko per 6 taškus (71:65).

Adas Juškevičius įmetė vieną baudą, o Hezonja atsakė dar vienu dvitaškiu ir UNIKS likus 26 sekundėms užsitikrino pergalę (73:66).

Hezonjos dėjimas:

Pralaimėjusiems Adas Juškevičius per 15 minučių pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

Žukauskas per 13 minučių įmetė 5 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit.), sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Mario Hezonja. Kroatas per 32 minutes įmetė 27 taškus (10/15 dvit., 2/6 trit., 1/1 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

„Parma“: Jeremiah Hillas 14, Mareks Mejeris 12 (6/7 dvit.), Jevgenijus Voronovas ir Adas Juškevičius (2/3 trit.) po 8, Marcelis Ponitka 7.

UNIKS: Mario Hezonja 27 (10/15 dvit.), Johnas Brownas 19 (8/14 dvit., 7 atk. kam.), Lorenzo Brownas 8.