Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Savo pagrindinių žaidėjų neturėjusi Filadelfijos „76ers“ (5-2) ekipa rado naujus lyderius, kurie padėjo iškovoti klubui penktąją pergalę NBA.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Doco Riverso auklėtiniai namuose 113:103 (27:21, 27:32, 32:28, 27:22) pranoko Portlando „Trail Blazers“ (3-4) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje švieslentėje degė lygus rezultatas – 86:86, tačiau tuomet šeimininkai spurtavo 16:6 ir po Furkano Korkmazo baudų metimų likus 6 minutėms įgijo dviženklį pranašumą (102:92).

Visgi iniciatyvos ėmęsis Damianas Lillardas pelnė 7 taškus paeiliui, o po jo dvitaškio likus 4 minutėms komandas skyrė vienas metimas (101:104).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti svečiams. Sethas Curry atsakė 7 taškais paeiliui ir rungtynėse padėjo tašką.

Į pergalę „76ers“ atvedė Curry ir Andre Drummondo duetas.

Filadelfijos komandai Drummondas per 33 minutes pelnė 14 taškų (5/11 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Sethas Curry pridėjo 23 taškus (7/7 dvit., 3/10 trit.), 6 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ šiame mače negalėjo padėti kelio skausmus jaučiantis Joelis Embiidas, į sveikatos protokolą patekęs Tobiasas Harrisas ir Benas Simmonsas.

Portlando ekipos gretose išsiskyrė Lillardas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 20 taškų (5/11 dvit., 2/9 trit., 4/5 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„76ers“ fanai rungtynių pasiuntė „Blazers“ žvaigždei žinutę, skanduodami: „Mes norime Lillardo.“

„76ers“: Sethas Curry 23 (7/7 dvit., 3/10 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Georgesas Niangas 21 (4/7 dvit., 3/9 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Furkanas Korkmazas 15 (3/8 trit., 5 rez. perd.), Andre Drummondas 14 (5/11 dvit., 15 atk. kam., 7 rez. perd., 5 per. kam.,), Danny Greenas 11 (3/4 trit.), Tyrese'as Maxey (4/8 dvit., 7 rez. perd.) ir Shake'as Miltonas (4/6 dvit.) po 10.

„Blazers“: Normanas Powellas 22 (7/9 dvit., 5/5 baud.), Damianas Lillardas (5/11 dvit., 2/9 trit., 7 atk. kam., 10 rez. perd.) ir C.J. McCollumas (5/12 dvit., 3/8 trit.) po 20, Anfernee Simonsas 17 (4/5 dvit., 3/7 trit.), Jusufas Nurkičius (9 atk. kam., 2 blok.) ir Larry Nance'as (6 atk. kam.) po 7.