Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports - Scanpix

Praėjusios vasaros Artūro Karnišovo pirkinys DeMaras DeRozanas buvo nesustabdomas, o jo vedamas Čikagos „Bulls“ (6-1) toliau demonstruoja įspūdingą formą.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Billy Donovano auklėtiniai išvykoje 128:114 (34:35, 25:32, 30:36, 39:11) įveikė Bostono „Celtics“ (2-5) krepšininkus.

DeRozano sąskaitoje per 33 minutes buvo 37 taškai (12/16 dvit., 3/4 trit., 4/5 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

26 taškus (8/12 dvit., 1/8 trit., 7/7 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus pridėjo Zachas LaVine'as.

Tris kėlinius ant parketo iniciatyvą savo rankose laikė „Celtics“, kurie vienu metu turėjo 19 taškų pranašumą (96:77), o po 36 grynojo žaidimo minučių pirmavo 14 taškų (103:89).

Tačiau tuomet „Bulls“ įjungė žvėrišką rėžimą bei pradėjo siautėti. Čikagos ekipa ketvirtajame kėlinyje įspūdingai spurtavo (39:11), o rungtynės 6 taškais paeiliui likus minutei uždarė DeRozanas (124:112).

Paklaustas, kaip lemiamu metu „Bulls“ sugebėjo panaikinti triuškinantį deficitą, komandos vedlys DeRozanas išskyrė ramybę.

„Sugebėjome išlikti ramūs. Esu buvęs tokiose situacijose. Buvo daug tokių rungtynių, kuomet išvykoje turėdavome didžiulį deficitą ir išsikapstydavome. Esu tai matęs ir anksčiau, tai yra įmanoma. Džiaugiuosi, jog išlikome kartu, buvome ramūs. Esu pasiruošęs dalintis savo patirtimi, kad tai pratęstume“, – dėstė DeRozanas.

„Celtics“ gretose išsiskyrė Jaylenas Brownas, kuris per 33 minutes pelnė 28 taškus (5/10 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 28 (5/10 dvit., 5/8 trit., 7 atk. kam.), Jaysonas Tatumas (7/18 dvit.) ir Alas Horfordas (5/8 dvit., 3/7 trit., 10 atk. kam.) po 20, Marcusas Smartas 16 (3/5 trit., 4 per. kam.), Dennisas Schroderis 13 (2/4 trit., 5/6 baud., 5 rez. perd.), Joshas Richardsonas 7.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 37 (12/16 dvit., 3/4 trit., 7 atk. kam.), Zachas LaVine'as 26 (8/12 dvit., 1/8 trit., 7/7 baud., 7 rez. perd.), Ayo Dosunmu 14 (4/4 dvit., 2/2 trit.), Lonzo Ballas 12 (4/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Nikola Vucevičius 11 (4/6 dvit., 1/5 trit., 10 atk. kam., 9 rez. perd., 2 blok.), Derrickas Jonesas (2 blok.) ir Alexas Caruso (6 rez. perd.) po 9.