Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

LeBronas Jamesas, Anthony Davisas ir Russellas Westbrookas kartu pelnė 84 taškus, o jų vedama Los Andželo „Lakers“ (5-3) iškovojo penktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 10

Franko Vogelio auklėtiniai savo aikštėje 119:117 (32:35, 32:35, 23:19, 32:28) dramatiškai įveikė Hjustono „Rockets“ (1-6).

Likus 8,8 sekundės Jalenas Greenas pataikė tritaškį (117:118), o Malikas Monkas realizavo tik vieną baudos metimą (119:117) ir „Rockets“ atsirado šansas švęsti pergalę.

Lemiama ataka buvo patikėta Kevinui Porteriui, tačiau jo mestas tritaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams LeBronas per 36 minutes pelnė 30 taškų (11/17 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir suklydo 4 sykius.

Westbrookas (10/17 dvit., 0/4 trit., 7/8 baud.) ir Davisas (11/15 dvit., 0/3 trit., 5/8 baud.) „Lakers“ surinko po 27 taškus. Pirmasis dar atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, Davisas pridėjo 9 atšokusius kamuolius ir 3 blokus.

Tai buvo trečioji iš eilės „Lakers“ pergalė ir penktoji per pastarąsias šešerias rungtynes.

Hjustono ekipos gretose išsiskyrė Christianas Woodas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 26 taškai (8/10 dvit., 3/9 trit., 1/5 baud.), 16 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Pirmą kartą rungtynes starto penkete pradėjęs Alperenas Sengunas aikštėje praleido 26 minutes ir pelnė 6 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir 5 sykius suklydo.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (11/17 dvit., 2/4 trit., 10 rez. perd., 4 kld.), Russellas Westbrookas (10/17 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Anthony Davisas (11/15 dvit., 5/8 baud., 9 atk. kam., 3 blok., 4 kld.) po 27, Carmelo Anthony 15 (3/5 trit.), DeAndre Jordanas 8 (4/5 dvit., 9 atk. kam.), Kentas Bazemore'as 7.

„Rockets“: Christianas Woodas 26 (8/10 dvit., 3/9 trit., 16 atk. kam.), Jalenas Greenas 24 (4/5 dvit., 5/10 trit., 5 rez. perd., 7 kld.), Jae'Seanas Tate'as 20 (7/11 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Kenyonas Martinas 14 (4/5 dvit., 2/3 trit.), Kevinas Porteris 11 (4/8 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.), D.J. Augustinas 7 (2/3 trit.).